Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır km araç 53 km de olurmu ?

Konunun tamamını okumadan atlıyorum şuan belki söylenmiştir ama yasal olarak bir aracın sıfır km olabilmesi için 50km yi geçmemesi gerekmektedir.
Zamanında Peugeot bayi müdüründen duymuştum bunu arkasını arayın demişti bir araştırın derim.

i30 u 47 km lpg takılı aldım, lpg testi yapılmıştır diye üstüne gitmedim. sizinki ne testi olabilirki 53km ilginç :rolleyes:

ßende araç 11 km iken aldım. Sordum hatta bunun km si neden 0 değil diye. Araç yurt dışından geldiği için indi bindi ve showroom araçlarında özellikle yıkama felan oluyor bu şekilde 0 olması da mümkün olmuyor. Ama adam bana illaki 0 km olsun diyosan yeni bir araç istetiriz göstergeyi sıfırlarız dedi.

Ben de aracımı geçen hafta aldım. 11 km idi. Sorduğumda da bunun gayet normal olduğunu ve VW nin 0-100 km'ye kadar opsiyonu olduğunu belirtti. Takma kafana. Aracanını keyifle sür.

aracını test amaçlı kullanmış olabilirler , bende aldığımda tam hatırlamamakla birlikde 10 küsür idi km'si

53 km çok yüksek bazı durumlarda 15 gün süren var bunda öyle birşey olurmu ve bunu ıspatlaman gerekirse ıspatlayabilirmisin bilmem ama keşke teslim almasaydın ben benzeri bir sorunla karşılaştım teslim almadım

100 km de gelse ben almazdım aracı ..

emisyon testi sonu bazen 80 km de gönderiyoruz biz araçları. bu kadar büyütülcek bi konu değil bence. keyfini sür arabanın. 50 km sonuçta yani pert gibi muamele yapmayın araca.

bayii yetkilisinin en azından satıştan önce bilgilendirmesi ve böyle bir konu var demesi gerekmezmiydi sizce ? Her müşteri sonradan çıkan böyle bir problemden rahatsız olur sonuçta..
Ben avek grubuna böyle bir hatayı yakıştıramadım. Sonuçta sıfır km araç alıyorum ve böyle bir durum benim midemi bulandırabilir. Konu hk bilgi verilse belkide bu durum hiç yaşanmazdı. Belki almazdım belki de vazgeçerdim ??

Geri
Üst Alt