Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır ibiza cupra 3000 bin tl indirim !!!

Yakında bizim arabaları alakasız kişilerde görürseniz üzülmeyin şahin doğan megane gibi ele ayağa düşürecekler.... Bu doğuş otonun hiçmi şerefi yok???

bence çok mantıklı geldi bana bu aralar bende düşünüyorum yeni kasa ibiza cuprayı inş devam eder uzunca bi süre :)

Ben hiç çözemedim araç pazarda satılınca pazar malı mı oluyor kampanya yapılınca ayağa mı düşüyor alan memnun kampanya olmasın çok kişi almasın diye bakıyor alamayann kampanya bekliyor bu bencillik değilde ney anlıyamadım açıkcası???? araba pazarlarında bizim araçlarımızdan çok çok pahalı araçlar satılıyor beyler bence araçlarımızı bu kadar gözümüzde büyütmiyelim......

ya bu doğuş komik =) 3000 indirim yapıyormuş kampanyadan,geçen ay zaten iki kere zam yapmadılar mı,kur farkı dedilerde.ayrıca ay başında yine zam geliyormuş benim duydugum pazarlama taktigi herhalde.

Bukadar Gerizekalı bir kampanya olamaz. Bizim sınıftaki hangi arabada böle bi kampanya var Allahaşkına... Mini cooper için bole bi kampanya yapılsa hadi anlarım.... Bi arabayı bukadar ayağa düşürmekde olmaz yazık.... Allah belalarını versin... Yakında oto pazarındada satarlar balık satar gibi...

puhaha puhaha sakn ol şampuan puhaha

Geri
Üst Alt