Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır Far Buğu Problemi

İlk önce öyle yaptı evet. Ama bu canına yandığımın yağmuru ilk defa yağmıyor ki arabanın üzerine. Yazın da deli gibi yağdı bu yağmur. Tık yoktu. Nasıl oluyor da kışın bu şekil buğu yaptı, onu çözemedim..
Üstad buhar olayı hep vardı yazın sıcaktan dolayı buharlaşma fazla olduğu için fark edilmiyordu kışın biraz daha uzun sürüyor bu olay benim tavsiyem unutmaya çalış kusursuz araç yok gibi...

Üstad buhar olayı hep vardı yazın sıcaktan dolayı buharlaşma fazla olduğu için fark edilmiyordu kışın biraz daha uzun sürüyor bu olay benim tavsiyem unutmaya çalış kusursuz araç yok gibi...

Zam gelmeden mazot alayım diye çıktım ama erken yansıtmışlar fiyatları ona da ayrı sinir olup döndüm ama çıkarken kontrol ettiğimde bir şey fark edemedim. Farlar kirliydi yağmur yüzünden belki ondan ama ben buğu göremedim.

Şimdi sakince düşününce içeri ciddi anlamda nem alıyor o zaman bu farlar. Yoğun buğunun olduğu gün farları yakmadım, sadece amerikan parklar yanıyordu. Bir de sislerim açıktı. O sırada girmiş içeri ne girdiyse. Sağını solunu bir kontrol ettireyim o zaman ben bu farların..

Geri
Üst Alt