Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!!

chemist32

Kayıtlı Üye
Merhabalar,scw'ye yeni katıldım ve biraz acemiyim forumda. Yaklaşık 10 gün önce Denizli Batı bayiden sıfır Leon Style araç aldım. Bayide orjinal 3M film,ömür boyu garantili şekilde aldım. Ancak camların hepsinde büyük büyük hava kabarcıkları var.Küçük boşluk olarak da yaklaşık 70-80 tane var. Ayrıca bagaj camında fimi kesmişler yani yırtmışlar.Hava kabarcıkları geçer dediler 3 gün içinde geçmedi. Ne yapmam gerekiyor sizce?

aramıza hosgeldın kardesım anlattıklarına göre amatör bırısı yapmıs bu ısı hemen gerı götur sokup yenısını yapsınlar faturanı kaybetme sorun cıkarırlarsa en yakın adlıyede tuketıcı hakem heyetıne basvur söke sööke alırsın ;) sonucu bızımlede paylasırsan sevınırız.

Merhaba hosgeldin garantisiyle tekrar yaptırabilirsin işte

Git servisin kafasına vur nasıl iş yapıyorsunuz diye verin parasını ben dışarda yaptırırım de
Adamlar cam filmin de sorun yaparsa servis bakımını düşünemiyorum bile

Dışarıda Zybert var Isparta'da, 760 tl istiyolar.Ben Denizli Batı bayide 400'e yaptırdım ama maalesef iğrenç işçilik...

hava kabarcığı dediğin içinde toz kalması sebebiyle oluyor.. tırnak ucuyla boşluğu alabilirsin.
ama madem bayi çıkışlı aldın hiç uğraşma. git söktür yapsınlar tekrar.

çok üzüldüm. hakkını ara kardeşim. yanlız arka camdaki film geri çıkınca rezistansla birlikte geliyor. Yani arka ısıtıcılar iptal olacak. Bunu göze alarak git.

hava kabarcığı dediğin içinde toz kalması sebebiyle oluyor.. tırnak ucuyla boşluğu alabilirsin.
ama madem bayi çıkışlı aldın hiç uğraşma. git söktür yapsınlar tekrar.
Toz kabarcığı da tırnak ucuyla çıkarmı peki?
[doublepost=1447846763,1447846673][/doublepost]
çok üzüldüm. hakkını ara kardeşim. yanlız arka camdaki film geri çıkınca rezistansla birlikte geliyor. Yani arka ısıtıcılar iptal olacak. Bunu göze alarak git.
Arka cam filmini ıstıp alıyo bazı yerler,o zaman rezistansta bi sorun olmuyo diye biliyorum.Kesin rezistans gidiyo mu yani?

Geri
Üst Alt