Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!!

Tesekkur ederim ilgileriniz icin...
[doublepost=1448951214,1447964047][/doublepost]Arkadaşlar cam filmi için Denizli Batı bayisine gittim,bozuklukları gösterdim tek tek. Hepsini değiştirdiler tekrar yaptılar,şu an sorun yok.Rezistanslar da sağlam :)

Hayırlı olsun sorun olmaz umarım bir daha

kurye ile elden teslime verildi

Bence sen parani geri al. Filmleri de söktür. Çünkü böyle araç teslim eden birinin elinden iyi birsey çıkmaz. Daha profesyonel bir yerde yaptir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende aracimi denizli batidan aldim cok israr etti ordakiler gel film yapalim diye iyiki yaptirmamisim gecen gun gittim sanayide yaptirdim miss gibi oldu suan şükür
İyi usta bulana kadar baya sure gecti tabi en son tanidik bi abimin tavsiyesi ile gittim guzel iscilik ve ilgi alaka oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun. Film işi her zaman Profesyonel ellerde yapılması lazım. İyi günlerde kullanın

Geri
Üst Alt