Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!!

film dışarıdan yapılmaz. içeriden de kesinlikle arka ısıtıcılar sokerken parçalanacak. Çünkü yapıştırıcıları çok güçlü. Senin kabarcıkları bence alırlar, şayet alamazlarsa yeniden yaptırırsın. Hakkını ara kardeşim.fazla da çatma üç kuruş için tartışmaya gerek yok. tüketici mahkemesine gidersin.

Bu gazla gidicem,yan camları yeniden yaptırıcam ancak,rezidanstan dolayı kararsız kaldım arka camda..En fazla kabarcık da arka camda,bilemedim ne yapıcağımı şimdi :(

Bu gazla gidicem,yan camları yeniden yaptırıcam ancak,rezidanstan dolayı kararsız kaldım arka camda..En fazla kabarcık da arka camda,bilemedim ne yapıcağımı şimdi :(
Resimlerini çek vermeden önce, elinde bulunsun. Resistansı da sökerlerse yapmaları gerekir diye düşünüyorum. Yapmazlarsa da, arkadaşların da dediği gibi tüketici heyetine gidersin, öncesi ve sonrası resimlerini de sunarsın. Sıfır araç, o kadar para vermişsin. Hakkındır.

Arka cam filmi söküldü diyelim,peki rezidansa zarar gelip gelmediğini nasıl anlıycaz?

Ustası gereği gibi sökerse rezistansa hiç bir zarar gelmez.

film çıkartılmaya başlayınca anlarsın, parçalardan:)
:)
[doublepost=1447952170,1447951936][/doublepost]Denizli Batı bayisindeki ,cam filmi ile uğraşan kişi ile görüştüm(beni ikna eden,bu işle ilgilenen şahıs) : cam filmleri sökülse ,rezistanslarda sıkıntı olur mu dedim. Cevap şu :Kesinlikle olmaz,özel solusyon kullanılarak sökülür dedi. Yapılacak herşey Batı Otomotiv garantisi altındadır dedi. İnşallah haftaya gittiğimde sıkıntı olmaz. Olursa isyan çıkarıcam orada....

arka cam rezistansları usta birisinin sökmesi lazım, ben söktürdüm 0 sıkıntı tekrardan yaptırdım cam filmini. yaptırmadan önce iyice belirt cam rezistanslara zarar görmemesi gerektiğini.
geçmiş olsun bu arada

İyi usta sökerse rezistansa hiç birşey olmaz.

Geri
Üst Alt