Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!!

Toz kabarcığı da tırnak ucuyla çıkarmı peki?
[doublepost=1447846763,1447846673][/doublepost]
Arka cam filmini ıstıp alıyo bazı yerler,o zaman rezistansta bi sorun olmuyo diye biliyorum.Kesin rezistans gidiyo mu yani?

-- toz kabarcıgı dediğin zaten hava boşluğu. ufak ufak kazıyarak giderebilirsin.

-- rezistanslara hiç birşey olmaz diyemeyiz. bizim arkadaşn arabadan söktük, %70i gitti rezistans.

-- toz kabarcıgı dediğin zaten hava boşluğu. ufak ufak kazıyarak giderebilirsin.

-- rezistanslara hiç birşey olmaz diyemeyiz. bizim arkadaşn arabadan söktük, %70i gitti rezistans.
Rezistansın olmaması çok kötü bi durum kışın maalesef :( Çok kararsız kaldım şimdi :(

Kardeşim umarım bizle kafa yapmıyorsun...Gİt vur kafasına yaptır yeniden veya paranı geri al,yok kabarcık yok pıtırcık olurmu yeni aldığın araçta
Yok estağfirullah ne kafası.. Doğru söylüyosunuz.. Tekrar Isparta-Denizli yolunu yapıp, bi şekilde halledicem...Teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Film yaptırdığım yerde, söktüğüm zaman rezidansı da çekip almaz değil mi dediğimde yok hiç bir alâkası yok demişti şu an bende moral sıfır sıfır sıfır

çok üzüldüm. hakkını ara kardeşim. yanlız arka camdaki film geri çıkınca rezistansla birlikte geliyor. Yani arka ısıtıcılar iptal olacak. Bunu göze alarak git.
Rezidans aracın içinde film dışardan olmuyormu?

Eğer dediğiniz gibiyse rezidansı da onlar değiştirmek zorunda kullanıcı hatası yok bende geçen hafta aldım2 ye 2 yaptırdım filmleri sorun yok yani bu işi düzgün yapabilen varsa bence hatalilarsa biraz agir basarak arkadaşın hakkını almasını sağlayabiliriz:)
[doublepost=1447860382,1447860244][/doublepost]
Film yaptırdığım yerde, söktüğüm zaman rezidansı da çekip almaz değil mi dediğimde yok hiç bir alâkası yok demişti şu an bende moral sıfır sıfır sıfır
Bencede alakasi yok rezidans içerde ama film disardan yapiliyor diye biliyorum

Merhabalar,scw'ye yeni katıldım ve biraz acemiyim forumda. Yaklaşık 10 gün önce Denizli Batı bayiden sıfır Leon Style araç aldım. Bayide orjinal 3M film,ömür boyu garantili şekilde aldım. Ancak camların hepsinde büyük büyük hava kabarcıkları var.Küçük boşluk olarak da yaklaşık 70-80 tane var. Ayrıca bagaj camında fimi kesmişler yani yırtmışlar.Hava kabarcıkları geçer dediler 3 gün içinde geçmedi. Ne yapmam gerekiyor sizce?
Öncelikle Aileye Hoş Geldin Hiç bekleme Servise Git değiştirsinler ...

Acemi kişi tarafından yapılmış. Bence onlar 3m filmi bile takmamıştır. Zamanla patlıcan rengine dönmesin. Cam filminde kaliteden profesyonel yerden yanayım. 12 senedir ziebarttan yaptırırım filmlerimi. İyiki varlar...ömür boyu garantili bu da bana yeter. Yeterki solma yapmasın. Arabamın patlıcan rengine dönmesini sevmem. Sizde gidin ya adam gibü yapın yada bu işin parasını verin ben yaptırırım deyin. Birde yapan adamlar sökerse arka camda sorun yaşarsınız. Rezistansı alabilirler. Dikkatli olması lazım. Aynı yere yaptırırsanız muhakkak Rezistansı kontrol edin.

arka resistanslar kesinlikle iptal olacak.
o yüzden bir avukat arkadaşınız varsa onla gidin.
donunuzu hazırlayın ulan. Onu da alıcaz deyin....:cool:

plaza çıkışlı araç alıcam ve bana sağ gösterip sol çakacaklar.....:mad:
aracı bile değiştirdim şerefsizlere....

ulen gece gece ne sövdüm şimdi...:mad::mad::mad::mad::mad:

• Beğen
Reaksiyonlar: ogz
Geri
Üst Alt