Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sıfır araca cam filmi yaptırdım,sonuç hüsran..Yardım!!

chemist32

Kayıtlı Üye
Merhabalar,scw'ye yeni katıldım ve biraz acemiyim forumda. Yaklaşık 10 gün önce Denizli Batı bayiden sıfır Leon Style araç aldım. Bayide orjinal 3M film,ömür boyu garantili şekilde aldım. Ancak camların hepsinde büyük büyük hava kabarcıkları var.Küçük boşluk olarak da yaklaşık 70-80 tane var. Ayrıca bagaj camında fimi kesmişler yani yırtmışlar.Hava kabarcıkları geçer dediler 3 gün içinde geçmedi. Ne yapmam gerekiyor sizce?

dadaş34

VİP Üye
Administrator
aramıza hosgeldın kardesım anlattıklarına göre amatör bırısı yapmıs bu ısı hemen gerı götur sokup yenısını yapsınlar faturanı kaybetme sorun cıkarırlarsa en yakın adlıyede tuketıcı hakem heyetıne basvur söke sööke alırsın ;) sonucu bızımlede paylasırsan sevınırız.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Git servisin kafasına vur nasıl iş yapıyorsunuz diye verin parasını ben dışarda yaptırırım de
Adamlar cam filmin de sorun yaparsa servis bakımını düşünemiyorum bile

chemist32

Kayıtlı Üye
Dışarıda Zybert var Isparta'da, 760 tl istiyolar.Ben Denizli Batı bayide 400'e yaptırdım ama maalesef iğrenç işçilik...

Dogukan Yilmaz

Kayıtlı Üye
hava kabarcığı dediğin içinde toz kalması sebebiyle oluyor.. tırnak ucuyla boşluğu alabilirsin.
ama madem bayi çıkışlı aldın hiç uğraşma. git söktür yapsınlar tekrar.

eserbaba

Kayıtlı Üye
çok üzüldüm. hakkını ara kardeşim. yanlız arka camdaki film geri çıkınca rezistansla birlikte geliyor. Yani arka ısıtıcılar iptal olacak. Bunu göze alarak git.

chemist32

Kayıtlı Üye
hava kabarcığı dediğin içinde toz kalması sebebiyle oluyor.. tırnak ucuyla boşluğu alabilirsin.
ama madem bayi çıkışlı aldın hiç uğraşma. git söktür yapsınlar tekrar.
Toz kabarcığı da tırnak ucuyla çıkarmı peki?

çok üzüldüm. hakkını ara kardeşim. yanlız arka camdaki film geri çıkınca rezistansla birlikte geliyor. Yani arka ısıtıcılar iptal olacak. Bunu göze alarak git.
Arka cam filmini ıstıp alıyo bazı yerler,o zaman rezistansta bi sorun olmuyo diye biliyorum.Kesin rezistans gidiyo mu yani?