Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır araç hata

gecmıs olsun pek yapabılıcek bısey yok cunku aynı sorun 3 defa olursa degısım yontemı vardır yada 5 defa farklı bır arızada degısıme gıdılebılır bunda sadece garantıden cebınızden para cıkmadan urun yenısı ıle degıstırılır gecmıs olsun

Geçmiş olsun kardeşim... Umarım tez zamanda sorun çözülür bir daha da tekrarlamaz... İçini ferah tut ya garanti bittikten sonra olsaydı böyle bir şey... Çözülmeyecek bir şey değil...

direksiyon kitlenmesinin poma ile alakası neymiş onu anlamadım. madem direksiyon kitlendiyse kontak kilitleyicide yada elektrik aksamda sorun vardır. ha direksiyon sertleşti dersen tamam pompa değişsin. servislerde bi mal olmuş arkadaş ya. arızayı dinlemiyorlar mı öküz altından buzağı mı arıyorlar anlamıyorum. direksiyon ''kitlendi'' ise tek ama tek sorun kontak ve direksiyonun kendisi ile alakalıdır. başkada bi parça ile değil

direksiyon kitlenmesinin poma ile alakası neymiş onu anlamadım. madem direksiyon kitlendiyse kontak kilitleyicide yada elektrik aksamda sorun vardır. ha direksiyon sertleşti dersen tamam pompa değişsin. servislerde bi mal olmuş arkadaş ya. arızayı dinlemiyorlar mı öküz altından buzağı mı arıyorlar anlamıyorum. direksiyon ''kitlendi'' ise tek ama tek sorun kontak ve direksiyonun kendisi ile alakalıdır. başkada bi parça ile değil
Sorunu kendileri de bulamıyor pompayı degistirmelerinin sebebi ordan olabilirmiş yani diyor ki biz bişey bulamadık ama genede bi iş yapmış olalım diye malzemeyi değiştiriyoruz

Sorunu kendileri de bulamıyor pompayı degistirmelerinin sebebi ordan olabilirmiş yani diyor ki biz bişey bulamadık ama genede bi iş yapmış olalım diye malzemeyi değiştiriyoruz
beceriksizliğin bu kadarı yaa insan önce bi direksiyonun kilitlenmesine neden olacak parçaları inceler. kontak kapalıyken kısaca direksiyon ktilenir bi ona bakar insan. beceriksizliğin bu kadarı allah büyük beladan korusun geçmiş olsun

beceriksizliğin bu kadarı yaa insan önce bi direksiyonun kilitlenmesine neden olacak parçaları inceler. kontak kapalıyken kısaca direksiyon ktilenir bi ona bakar insan. beceriksizliğin bu kadarı allah büyük beladan korusun geçmiş olsun
Amin. Tsk ederim

Daha önce böyle bişey yaşayan var mı ? Bu arada olay benm başıma. Geldi
Gecmis olsun. Benim aracım 4 aylık. Direksiyon eskisine nazaran daha sert geliyor bana. Cumaya randevu aldım. Bakalım ne diyecekler? Bir çözüm bulurlar ise buradan bilgi veririm.

Sizinki çok sertleşti mi yoksa kilitlendi mi? Yani hoc dönmüyor mu?
Önce ağırlaşti tam sağ yaptım çat etti kitledi kontağı kapattım tekrar actm düzeldi yarım metre gittim tekrr sertleşti bu sefer tam sol yaptım kitledi bunu 4-5 sefer yaptım her seferinde tam sag veya tam sol yaptığımda kitledi zor bela bi yere park ettm servisi aradm çekici geldi kendisi yükledi o yüklerken de kitliydi zor bela yükledi çekiciye işin komik tarafı servise vardık arabada hiç bişey yok test sürüsü yaptık 30 dk araba banamisin demedi

Geri
Üst Alt