sıfır araç hata | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sıfır araç hata

seckin2001

Kayıtlı Üye
s.a. 1 ay önce 2015 model seat ibiza style plus paketli araç aldım ve 2 gün önce hareket halindeyken aracın direksiyon kilitlendi ve çekiciyle aracı servise aldılar 2 gün boyunca sorunu bulamadılar bugn beni arayıp direksiyon pompasını değiştireeklerini oylediler ve değiştirme sebepleride içimiz rahat etsin diyeymiş sorunu bulduklarından değil bende daha 2000 km. görmemiş aracın boyle bişeyini kabul etmediğimi söyledim ne yapmm gerekiyor ve ne yapabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşşekkürler

#ismail

Kayıtlı Üye
Yapabilecek birşey yok. Servisler bulamadıkları arızalarda deneme yanılma metodunu kullanıyorlar. Yakınlarda başka servis var mı?

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
mahkemeyede verse hiçbir sonuç alamaz direksiyon pompasını değiştirecekler aracı yollayacaklar geri sonuç bu olacak 3 yılda uğraşsa bişi değişmicek 3 saatte

Son düzenleme:

hsnknds

Kayıtlı Üye
Ama basit bişey degil sonuçta direksiyon allah gostermesn 80 km hızla Giderken kitlerse ne olack ?

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ama basit bişey degil sonuçta direksiyon allah gostermesn 80 km hızla Giderken kitlerse ne olack ?
kullanım hatası diyecekler kaldırıma vurmuşsunuz yok aks yok o yok bu servislerde yetki ellerinde siz mahkemelerle ağır işleyen bi sistemle başbaşasınız adam araba alıyor 7 km gidiyor arıza yapıyor sıfırıyla değiştirmiyorlar misal veriyorum

hsnknds

Kayıtlı Üye
Hatayi kabul ediyorlar garantiye kabul ediyorlar ama hatayi tam bulamadn çözüme gidiyorlar ve tekrarinn opmayacaginn garantisi yok

hsnknds

Kayıtlı Üye
Daha önce böyle bişey yaşayan var mı ? Bu arada olay benm başıma. Geldi

Üst Alt