Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıce bu odeme planıyla araba almalımıyım

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar bende bır leon hastasıyım ve bı tane leon almak ıstıyorum nısan ayında cebımde 19bın lıra olucak bır yılda topladıgım para bu 1.4 2011 leon almak ıstıyorum sıfır dusunmuyorum cunku daha 5bın km de araba satan arkadaslar var 35bın ve 38bıne bole bır araba daha karlı olur dıye dsunuyorum

aylık gelırım degısken en dusuk 1.600 alıyorum en yuksek 3bın genelde 2.500 lıra aylık gelırım ve yılda 4tanede tam maas alıyorum yanı yaklasık 7 bınlırada ek ole bır ğpara gırıyor bekarım aılemle kalıyorum ıckım sıgaram yok aylık ozel olarak kendıme 500tl harcıyorum sızce bır leon almak nasıl olur evde bıtane fıesta var
tum olanı yazdımkı daha rahat yorumlarınızla benı yonlendırebılesınız dıye yorum yapan arkadaslara cok tesekkurler

Turbo destekli araçların bakımları ve kullanımları zor bu yüzden sıfır tercihin olsun derim.Ancak 2. elde gayet güzel kullanılmış bir araç bulabilirsin iyi araştırsan.Sahsi düşüncem ne kadar dsg güzel olsa da bence manuel alıp kafanızın rahat olmasından yana düşüncem.Geliriniz güzel ailenizle yasamanız ve çok fazla harmanızın olmaması avantaj sizin için bence bu şartlara göre alınabilir diye düşünüyorum

Anlattıklarınıza göre alabilirsiniz diye düşünüyorum ama bence nisandaki toplu parayı almadan bu işe girmeyin derim. Bu tür işlerde hep en kötüsünü düşünüp hareket ederim, işler yolunda giderse amenna..

Anlattıklarınıza göre alabilirsiniz diye düşünüyorum ama bence nisandaki toplu parayı almadan bu işe girmeyin derim. Bu tür işlerde hep en kötüsünü düşünüp hareket ederim, işler yolunda giderse amenna..

cevaplarınız ıcın ucunuzede tesekkurler nısan ayından kastım nısanda tam bır yılım olucak suan 15bın nakıtım var nısandakı maas ıkramıye ıle bırlıkte toplam o parayı bulucam anlamında solemıstım yanlıs ıfade etmısım sanırım aslında yenı leon cıkıcak dıyenlerden dolayı da bıraz kararsızım acaba 2013mu beklesem cunku yenı kasa demek sımdıkı fıyatlarında bırazdaha dusmesı demktır

cevaplarınız ıcın ucunuzede tesekkurler nısan ayından kastım nısanda tam bır yılım olucak suan 15bın nakıtım var nısandakı maas ıkramıye ıle bırlıkte toplam o parayı bulucam anlamında solemıstım yanlıs ıfade etmısım sanırım aslında yenı leon cıkıcak dıyenlerden dolayı da bıraz kararsızım acaba 2013mu beklesem cunku yenı kasa demek sımdıkı fıyatlarında bırazdaha dusmesı demktır

Bana kalırsa bu araçların fiyatı fazla da düşmez çünkü birincisi ikinci el piyasası son 1 yıldır epeyce yüksek. 2 sene önce 20.500'e aldığım focusu 6 ay önce 22000'e isteyen vardı mesela. Seat piyasa arabası değildir pek, tabiri caizse genelde kullanıcısı (hastası) alır bu nedenle de yeni kasa çıksa bile fiyatı çok düşmez. Yeni kasaya geçmek isteyen birini bulursanız belki ama onun da zararına satacağını sanmam. arabasına düşkün adamla pazarlı fazla olmaz. Seatçılar da arabaına çok düşkündür :) Tabi bunlar benim izlenimlerim.

kendinizi güncel kasa ile sınırlandırmayın cünkü güncel kasadan önce ki 2006 kasası bu leon efsanesini körükledi öncesinde 2004 cupraR lar vardı ki süperlerdi, güncel kasanın tutulmasının sebebi motor değişiklidir bence güncel kasayı beklemek gerekli leonun boş geleceğini sanmam heleki bu kadar rabette iken bunu bir ibiza kullanıcısı olarak söylüyorum:)

dogru soluyorsun dpostum suan beklemedyım goruslerınızı ve yorumlarınızı almak ıstedım 2013 kasayı cunku cok merak edıyorum

maddi olarak hiç bir engel yok:) bende ailemle yaşıyorum bekarım içkim sigaram yok öğretmenim :) 19bin kadar nakidim vardı üstünü kredi çektim ve aldım leonumu.şidi paşalar gibi biniyorum pişman değilim.yine olsa yine yaparım :)

Geri
Üst Alt