Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıcak Hava Sorunu

Destan

Kayıtlı Üye
Bugün sabah aracımı ustama bıraktım akşam aldım, Baskı balata değişti, karter contada kaçırma varmış o halledildi...
radyatör su kaçırıyordu, içerisine çatlakları tıkayan ilaçtan dökmüşler bakalım kaçırma devam edecek mi ?
Akşam aracımı teslim aldığımda klimayı açtım (kaloriferi) hiç sıcak hava püskürtmüyordu, nedeni bu ilaç olabilir mi acaba... dün sıkıntı yoktu ama bugun sürekli soğuk hava geliyor.. :kizgin:

bence sanırım klimanın sigortası atmış olabilir yada radyatör veya başka bir yerle oynarken gazını kaçırmış olabilirler...ya termostadı değiştilerse eğer yüksek ısı değerli termostat takmışlarsa çok geç ısınır...

yarın tekrar gidecem artık bakalım sorun ne çıkacak... :p

Ibiza 1.4 motor sğutma sistemine o kimyasaldan koydunuz, üstelik kaloriferden soğuk hava geliyor ve hala kullanıyosunuz, ustanızd a hiçbir demiyor? Migros şarküteri ustası mı bu? Acilen soğutma sistemini 3-5 defa temizletin, yeni radyatör alın takın.

Geri
Üst Alt