Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SİZİ AFFETMİYORUM ve HAKKIMI HELAL ETMIYORUM‏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yorumlara ve genelde çevreme bakıyorumda hep bi suçlu hazır haliyle bulunmuş, şimdiki hükümet.. cahiller oy veriyomuşta memleket bu duruma düşmüşte. şu anda mualefet yapan partide zamanında çok gelmiş geçmiş ve daha niceleri, o cahil dediğiniz halk zamanında o adamlarada oy vermiş. ne yapmışlar peki ? İhya mı etmişler ülkeyi, kriz darbe yolsuzluk cinayet hepsi gırla gitmemişmi ? Türkiye dünya standartlarındaydıda bu adamlar mı 50 sene geriye götürdü 2 dönemde... ben akp li değilim tayyip erdoğanıda sevmem ama ezip büzdüğünüz cahil dediğiniz milletten biraz üstün görüyosanız kendinizi biraz mantıklı düşünüp konuşun. suçlu seçip zan altında bırakmak çok kolay. En büyük suç kendimizde ve bu zihniyetimizde...

hakanım elbette sen de haklısın bundan öncekiler iyi halt olsalardı bunlara umut bağlamazdı millet ama bence buradaki sorun iyi yönetilememe değil!!!!!!!!sorun şu kardeş bundan öncekiler beceriksiz idiler vede ezildiler bunlar aksine becerikliler ama ne konuda biliyonmu ülketi tasviye etme konusunda kardeş yapılan ahlaksız özelleştirmelerin dönüşü yok!!!!işte sıkıntı burada!!!resmen tüm kurumları tasviye ettiler edemediklerini de siyasi rant yuvasına çevirdiler...bi bizim buraları görsen siyasi destek vermediğimiz için yol iz beter durumda!!!!ya ver yada sürün mantığı güdüyorlar!!!önceden asla böyle değil idi 15 yıl önce dökülen asvaltlar duruyo hala artvinde!!!gerisini sen düşün!!!haaaa bide derelerimiz var köylüler artık bostanlarında sebze bahçelerinde meyve hiçbirşey yetiştiremiyorlar!!!neden mi nedeni şu ;derelerimizin hepsini ama hepsini israilli şirketlere 50 yıllığına peşkeş çekilmiş!!!!!daha önceki hiçbir parti devlet kurumlarını satmadı yabancılara!!!!hele hele sularımızı satmadı hhiiiçkimse!!!!!!!!!! ama bunlar babalar gibi sattılar!!!!!!!allah belalarını versin!!!!ne olduğu belirsiz amerikalı cemaatler yönetiyor ülkeyi!!!! çil çocuk herkes onların dersane kamplarında beyinlerinden oluyor!!!bunu daha da kolaylaştırmak için beyin yıkama yaşını 6.sınıflara kadar indirdiler daha da anlatayımmı hakanım....

hakanım elbette sen de haklısın bundan öncekiler iyi halt olsalardı bunlara umut bağlamazdı millet ama bence buradaki sorun iyi yönetilememe değil!!!!!!!!sorun şu kardeş bundan öncekiler beceriksiz idiler vede ezildiler bunlar aksine becerikliler ama ne konuda biliyonmu ülketi tasviye etme konusunda kardeş yapılan ahlaksız özelleştirmelerin dönüşü yok!!!!işte sıkıntı burada!!!resmen tüm kurumları tasviye ettiler edemediklerini de siyasi rant yuvasına çevirdiler...bi bizim buraları görsen siyasi destek vermediğimiz için yol iz beter durumda!!!!ya ver yada sürün mantığı güdüyorlar!!!önceden asla böyle değil idi 15 yıl önce dökülen asvaltlar duruyo hala artvinde!!!gerisini sen düşün!!!haaaa bide derelerimiz var köylüler artık bostanlarında sebze bahçelerinde meyve hiçbirşey yetiştiremiyorlar!!!neden mi nedeni şu ;derelerimizin hepsini ama hepsini israilli şirketlere 50 yıllığına peşkeş çekilmiş!!!!!daha önceki hiçbir parti devlet kurumlarını satmadı yabancılara!!!!hele hele sularımızı satmadı hhiiiçkimse!!!!!!!!!! ama bunlar babalar gibi sattılar!!!!!!!allah belalarını versin!!!!ne olduğu belirsiz amerikalı cemaatler yönetiyor ülkeyi!!!! çil çocuk herkes onların dersane kamplarında beyinlerinden oluyor!!!bunu daha da kolaylaştırmak için beyin yıkama yaşını 6.sınıflara kadar indirdiler daha da anlatayımmı hakanım....

abi sende haklısın herkes haklı bence :) Zaten ben kesinlikle savunmuyorum bunların hiçbirinin sağının solununda savunulcak tarafıda kalmamış zaten.. Konuyu yine siyasete çevirdik bende dahil iyice çığırından çıkmadan kilitleyeyim ben en iyisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt