Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SİS FARINA CEZA :)

pilli

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu olayı bır cok defa duydum özellikle Ankarada gercekten böyle saçma bı durum söz konusumu şhit olanınız veya bu cezayı yiyen varmı _?

1940266_10204557530212852_1651584315_n.jpg
1940266_10204557530212852_1651584315_n.jpg

24 saat park be sis yakıp gezerim. Akşam olmasına rağmen farları yakmam. Sadece görsel olarah hoşuma gidiyor diye. Kimsede niye böyle geziyosun demedi :)

Bursa da benim basıma geldi ama sisleri kapat devam et dedi. Ben pek inanamadim açıkçası

On sislere kimi polisler takilmiyor , fakat hem on hem arka açık gezeni affedeceklerini sanmam (ufak bir dipnot : lütfen luzumsuzsa arka sisleriniz açık gezmeyin özellikle motorsikletli arkadaşlar bu durumdan çok muzdarip kaskin caminda ışık yansıması heleki yağmurlu havada .... arkadaki sürücünün hayatıyla oynamış oluyorsunuz)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sisli havada çevirme yaptıklarını düşünmüyorum. Hadi çevirdi diyelim sisli bir havaysa kesinlikle sis farından ceza yemez. Bu işte yazılmayan başka bir iş vardır.

Sisli havada sis farı açana ceza yazılması mümkün değildir.

Diğer taraftan, forumda bu şekilde araç süren arkadaşlar kızmasın ama şahsi zevk için ve sırf görsellik olsun diye gerekmediği halde sis farları açık seyir eden araçlara kesinlikle ceza yazılmasından yanayım.

Geri
Üst Alt