SİGARA KOKUSU ACİL YARDIM | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SİGARA KOKUSU ACİL YARDIM

CeD38

Kayıtlı Üye
aracımda aşırı derecede sigara kokusu var kahve koy alır kokuyu dediler bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim iyi formlar

ayhan07

Kayıtlı Üye
Elma sirkesi de olur detaylı temizlik den sonra

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murate

Kayıtlı Üye
Wurth bomba kullanabilirsin.Tek kullanimlik bir urun 10 dklik bi uygulama, klima ile beraber kullaniliyo.Yanlis hatirlamiyosam 30-40 tl idi fiyati.Ben kullanmadim aracimda koku vs olmadigi icin ama baya tavsiye etmislerdi.Bide daha oncesinde tavani ve koltuklari ic temizlik spreyiyle temizlesen iyi olur.

CeD38

Kayıtlı Üye
döşemelerde kirli o zaman bi iç temizlik yaptırmak gerekiyor anladığım kadarıyla

BlaCKaDDeR

Kayıtlı Üye
Sinmiş kokuları yok etmek istiyorsanız detay iç temizlik sonrası ozon temizliği yaptırmanız gereklidir. Aksi takdirde koltukları silerek yada parfüm vb kullanarak geçici çözüm sağlarsınız. Koku tekrar kusar.

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
en kesin çözüm familya artı havalandırma ızgaralarına sprey sık bayağı bir çalıştır fanı..bazen öyle sorunlar oluyor ki familya dahi fayda etmiyor şöyle ki; kardeşimin aracının koltuğuna süt dökülmüştü yapmadığı denemediği bişey kalmadı koku çıkmadığı gibi aracı da o şekilde sattı

CeD38

Kayıtlı Üye
anladım teşekkürler herkese saolun yardımlarınız için

tam12den

Kayıtlı Üye
abro dene limonlu olandan amerikan malı ve kötü kokuları yok ediyor klima temizleyici olarak geçer ama faydasını göreceğini umuyorum

Üst Alt