Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Süspansiyon ve Lastik arasında ilişki

seal

Kayıtlı Üye
Aracımın Lastikleri 195 x 55 x R15 Dunlop üzerindeki orjinal lastikleri yani. Bana biraz sert gibi geldiler. Daha yumuşak hamurlu bir lastik takıp daha konfor çok farkeder mi acaba?
Teşekkür ederim...

Üzerinde orj dunlop mu geldi ? Seat ne zaman değiştirdi lastikleri ya :D
Abi bence hiç elleme zaten lastikten değil süspansiyon ile alakalı o sertlik,gayet normal lastik ebatların var hiç ellemeni tavsiye etmem daha fazla konfor kazanamazsın çünkü o seat süspansiyon ortada :D

Daha yumuşak hamurlu lastik takarsan kesinlikle konforda ve seste fark eder.

Aracımın Lastikleri 195 x 55 x R15 Dunlop üzerindeki orjinal lastikleri yani. Bana biraz sert gibi geldiler. Daha yumuşak hamurlu bir lastik takıp daha konfor çok farkeder mi acaba?
Teşekkür ederim...
2007 Model Elegance belki modelden fark ediyrodur. Yada belli bir yoldan sonra değişmiştir lastik markası.

Teşekkür ederim...

Mıchelın takarsan rahatlarsın. hatta garanti olsun dersen 185/60 R 15 mıchelın tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt