Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Süspansiyon sorunu

Arkadaşlar bildiğiniz gibi süspansiyonlarımız sert.. 1ay önce falan amortisörlerin 4 ünü birden değiştirdim. fakat o sertlik hiç değişmedi. hep pat küt gidiyorum. geçenlerde bi hendekten geçtim, torpido yerinden çıktı sandım. acaba yayları değiştirsem, yumuşak yay taksam nasıl olur ? ne önerirsiniz ? sürüş keyfi almıyorum çünkü..

pckopat_6 bilstein ile değiştirmişti memnundu sen de aynısını mı taktın yoksa orijinallerle mi devam ettin?

Ben orjinal BOGE taktım. alt takımı neredeyse sıfırladım. fakat değişen bişey olmadı.. Arabayı alçaltmadan aynı yükseklikte tutarak yumuşak yay taksak olmaz mı diyorum :confused:

Arabanın kalitesi o kadar zorlamanın bir anlamı yok konforu o..

Konfor Problemi yaşıyorsanız MICHELIN lastiğini Kullanmanızı tavsiye ederim.

Keşke hazır değiştiriyorken sen de o markadan taksaydın. Arabanın orijinal hali de bu eskidikçe ortaya çıkan bi durum değil, o yüzden orijinallerle sıfırlasan da bi sonuç alamamış olabilirsin. Lastikler de ciddi etken. Michelin, good year ya da nokian..

Merhaba, aracımı değiştirmeye kadar gideceğim. şikayetçi olduğu amortisörlerin sertliği ve çok sallıyor. ne yapabilirim. aslında aracımı seviyorum ama wv ile arasında dağlar var.

bizim araçlarda böyle. ne yaparsan yap olmaz. bir vw konforu bekleme.

Geri
Üst Alt