Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sürekli yenilenen yüzüyle JS793 FR

yalcingedik

Kayıtlı Üye
can sıkıntısından geçde olsa 2 resim çekdim aracımın ekleyeyim dedim umarım beğenirsiniz
img00028201104241326.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img00029201104241326.jpg
buda ben
img00020201104021826.jpg

Maşallah , Jantlar başarılı.. Ayrıca Plakası yeter :)

Yalnız Golf'ün çamurluğu gözüme çarptı , nefret ettiğim mevzudur :)

kardeşim iyi kötü yorum yaptığın için teşekkür ederim. kusura bakmayın bu hafta sürekli yağış vardı ve deniz kenarı diye sürekli araç kirleniyor yıkatmadım. orjinal jantları yıkattığımda daha çekici yoruma açık bir hal alacağını düşünüyorum, bu akşam rcd510 geliyor birde açık hava filtrem başlığı açmamdaki sebep başlangıcımız olmasıydı.

burda çamurluk normalde mecburi polis ceza uygulayabiliyor çamurluksuz.
araçları iğrenç göstersede herkez takıyor genelde ama bende yok :D

Çok güzel maşallah.. Birde yıkansa, cilalansa daha güzel olur :)

Kazasız belasız kullan inşallah...

Avrupadaki Leonların yüzde 70'inde var opsiyon olmasına rağmen. Mentalite farkı. Adam kişisel görüntüden çok arkasındakini düşünüyor..

Bu arada kıbrıs plakaları İngiliz plakalarına acayip benziyor sadece biraz daha küçük.

Kazasız belasız kullan inşallah...

teşekkür ederim cümlemiz kazasız belasız sürüşler

Avrupadaki Leonların yüzde 70'inde var opsiyon olmasına rağmen. Mentalite farkı. Adam kişisel görüntüden çok arkasındakini düşünüyor..

Bu arada kıbrıs plakaları İngiliz plakalarına acayip benziyor sadece biraz daha küçük.

araçdan çıkacak herhangi bir taş vs gibi şeylerin bir arkadakine zarar yada kazaya sebep vermemesi için mecburi diyor polis. hadi seat falan bir nebzede adam mercedes bmw alıyor çamurluklu :)

maaşalLah...

her nekadar paçalık görüntüyü bozsada faydalı olduğu kesin ama biz görüntüyü bozduğu için kullanmıoruz :D

Bizi hep çamurluksuz araçlara alıştırdıkları için , göz aşinalığı olmuyor. Aslında mantıklı bir hareket ancak abes geliyor maalesef :) Egzosa filme ceza yazacağına böyle şeylere ceza yazsınlar seve seve öderim heheh :D

Geri
Üst Alt