Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sürücü koltuğu yükseltilebilir mi?

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Seat İbiza Stella aracım ile ilgili bir aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum.
Sürücü koltuğundan ön kaput kısmını çok rahat göremediğimi düşünüyorum.
Özellikle sağ ön kısım. Kırı tik dönüşlerde kurtarma mesafesinde çok rahat değilim.
Boyum 1,75.
Koltuk pompası yok. Minder tarzı bir şey kullanmakta istemiyorum. Sürücü koltuğu yükseltilebilir mi ve bu işlemi yaptırdığımda orijinal koltuk aksamı değişmiş olacak. Bu güvenlik açısından sorun yaratır mı?

Kardeşim kaputu görüp nabıcan, arabayı yeni aldın galiba, 1, 1.5 ay takıl sonra arabanın geometrisine alışırsın zaten boyunda hiç kısa değilmiş, şimdilik pek yakın dolaşma sağa sola sonra kendiliğinden hallolur o.. ;)

bizim arabada var koltuk yükseltme ama sırt ayarı yok NedenSe ??

İlginiz için teşekkürler.

Kardeşim kaputu görüp nabıcan, arabayı yeni aldın galiba, 1, 1.5 ay takıl sonra arabanın geometrisine alışırsın zaten boyunda hiç kısa değilmiş, şimdilik pek yakın dolaşma sağa sola sonra kendiliğinden hallolur o.. ;)

Zaten şuanda tamamen varsayımlar üzerine yanaşıyorum. Geçer mi acaba... geçer devam et diye... puhaha

bizim arabada var koltuk yükseltme ama sırt ayarı yok NedenSe ??

Doğrudur, sırt ayarı mevcut. Akşama kadar masada oturmaktan, sırt ağrısı olabiliyor. O zamanda ayarlama yapmak iyi oluyo... :)

bizim arabada yokk Sırt ayarıı :confused:

belki yükseltilebilir ama sağlıklı olur mu..pek sanmıyorum..
bunun yanında köşeleri görmek de normalde kesin çözüm değildir..kaputun nerde bittiğini otururken bi direkle vs. görüp bilmek en iyisi.. :eek:key:

:D ben en alta indiriyorum birazdaha inse indiricem bence kaldırmaya gerek yok kaputu görmek bana göre iyi bişey değil arabaya alışırsan daha yararlı olucaktır :D

aynen bizdede war ama biraz daha inse indiremm ama inik kullanmak güzel oluyor

benim arabadakilerde en dip seviyede... koltuğa oturan arabadan inemiyo :D

Ben daha inse indiricem de olmuyor:) Kaputu görmeye gerek yok bir süre sonra burunun nerede olduğunu anlıyor insan kafadan hesaplanabiliyor bir kere en yükseğe çıkarmıştım kaza yapıcam diye korktum kullanılcak gibi değil yolcu tarafıda komple iniktir binenler önünü nası görüyorsun yerde gidiyoruz diyo :D

Geri
Üst Alt