Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sürücü koltuğu altındaki göz açılmıyor

denizbalku

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tatile giderken koltuğumun altındaki kapaklı bölmeye bişeyler koymuştum biraz da sıkıştırmıştım açıkcası :D ama şimdi açamıyorum yardımcı olabilecek var mı servise mi gideyim napayım?

Yani bu ve benzeri bir durumda ne söylenebilir bilmiyorum. Aklıma gelen en saçma fikri sunuyorum Koltuğu sök :)

Çekmecenin açma kolunun tam ortasından (üst arasından) ince spatula gibi bir cisin sokun ve hafiften ittirin. Dil boşa çıkarak açılacaktır. Koyduğunuz şey arkadan dile baskı yapmış.

Arkadaşlar tatile giderken koltuğumun altındaki kapaklı bölmeye bişeyler koymuştum biraz da sıkıştırmıştım açıkcası :D ama şimdi açamıyorum yardımcı olabilecek var mı servise mi gideyim napayım?
İnce bir duz tornavida ile kastir acilir

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt