Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sürücü Eğitmenliği Hakkında

brave

Kayıtlı Üye
Sa herkese sürücü eğitmenliği ile ilgili araştırma yapıyorum ama bulamıyorum halk eğitimde vss tanıdığı olan varmı'dır tarih kayıt vss öğrenmem lazım

Şimdiden Teşekkürler...

is arkadasim gecen sene sertifika aldi suanda ek is olarak surucu kurslarinda calisiyor.

öncelıkle sertıfıka almanız gerekmekte başka türlü yapamazsınız bu işi . herhangi bir halk egıtım merkezını arayıp bılgı alabılırsın bu konuda

Maaşları iyi midir acaba :D Eğitimini benden alan kişi ömür boyu rahat araba kullanır ve bildiklerini unutmaz :D

öncelıkle sertıfıka almanız gerekmekte başka türlü yapamazsınız bu işi . herhangi bir halk egıtım merkezını arayıp bılgı alabılırsın bu konuda

sertifika için bakıyorum hiç bir yerde bilgi yok maalesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

sertifikasi olan arkadasim bizim is yerinde calisiyor.
sertifikasini ozel surucu kursuna vermi oradan .hafta sonu sinav icin ogrencilerle araca biniyor. 2 gunluk 250_300 lira kazaniyor.eger ogrenci araci suremezse araci alip baslangic noktasina getirıyor.arti uzerine ilave sigorta oluyor yani yilda 700 gun sigorta atiyor;)

sertifikasi olan arkadasim bizim is yerinde calisiyor.
sertifikasini ozel surucu kursuna vermi oradan .hafta sonu sinav icin ogrencilerle araca biniyor. 2 gunluk 250_300 lira kazaniyor.eger ogrenci araci suremezse araci alip baslangic noktasina getirıyor.arti uzerine ilave sigorta oluyor yani yilda 700 gun sigorta atiyor;)

Oy oyy iyimiş valla girersem bu işe güzel olacak desene peki calısma saatleri nasıl ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Detaylarını araştırmak gerekli o zaman. Neler isteniyor nerelere başvurmak gerekli istenilen eğitim durumu nedir vb. Güzel bir ek iş olur temiz rahat.

Geri
Üst Alt