Söz töreninde scw tesadüfü... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Söz töreninde scw tesadüfü...

24

Kayıtlı Üye
Bugün çok güzel hayırlı bitesadüf yaşadım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim degerli SCW li dostlar...

Teyzemin oğlunun bugün söz töreni vardı onun için beşiktaşa gittik...ben arabayı gittigimiz evin önüne park etmek için beklerken yardımcı olmak için evden biarkadaş indi bende manevra yaparak geri geri yanaşmaya çalışıyordum geriden bises geliyordu aaa SCW üyesi bu araba diye arabadan indim arkadaş dedi abi sen SCW üyesisin demek evet dedim oda bende dedi ve kendini tanıttı kim dersiniz (brave) nikli savaş yani bilinen ismi ile cesur arkadaşımız çıktı...:)

İkimizde çok şaşırdık tesadüfün böylesi benim kuzenle (brave) savaşın kuzeni sözleniyor ve biz orda karşılaşıyoruz hani derlerya dünya küçük diye gerçekten dogru SCWli biarkadaşla söz merasiminda karşılaşıyoruz...:)

Ayrıca teşekkürler cesur bana duble tabak getirdigin için...:D

LeonRider

Kayıtlı Üye
Ne güzel tesadüf ama bu biraz akraba evliliğine giriyo sanırım :D şaka bir yana herkese hayırlı olsun :)

PATRON

Administrator
valla ne güzel, bende nerde yolda seat araçlar görsem araba aramızdan birimi diye bakmadan geçemiyorum :)

ZGR

Kayıtlı Üye
bir tesaduf ancak bu kadar guzel olabilir :)

can

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun ıkı tarafada çok guzel tesadüf valla =)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
scw ye hayırlı olsun ozaman engin ve cesur :D