Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sönmeyen lastik basınç uyarısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmett879

Kayıtlı Üye
s.a cümleten. 2013 model ibizamin lastik basinc uyari lambasi yandi lastiilere hava bastim ve set tusuna basılı tuttumbher zanki gibi. normalde uyari ışığı sönerdi ancak simdi söner gibi olup hemen tekrar yanıyor 1 saniye içinde. acaba lastik mi patladı ama lamba yandıktan sonra 5 saat arac durdu ve sonra 50km civari daha yol gittim bi sıkıntı farketmedim. acaba nedendir? normalde lastigin havası inse bile sete basili tutunca hava basmadigim halde yeni durumu hafizaya alip isik sönerdi ama sönmüyor.. cevaplariniz icin simdiden teşekkürler

her lastiğin araca bağlandığı yerde bir sensörü var, o sensörlerden biri sapıtmıştır muhtemelen, kablosu falan da çıkmış olabilir.

takılı kalmıştır :) sigortasını bulabilirseniz sökün takın en son carede servis iki sn de siliversinler

tamamdır hallettim tesekkur ederim herkese
nasıl hallettiniz ahmet bey paylaşırsanız konu askıda kalmasın lazım olan arkadaşlara da ışık olur yoksa neden burdayız :) tşkler emeğine sağlık...son yorumundan sonra konuya kilit vuruyorum kı bir daha hortlatmasınlar....

nasıl hallettiniz ahmet bey paylaşırsanız konu askıda kalmasın lazım olan arkadaşlara da ışık olur yoksa neden burdayız :) tşkler emeğine sağlık...son yorumundan sonra konuya kilit vuruyorum kı bir daha hortlatmasınlar....
servisle de görüştüm telefonla. arkadas aracı çalıştır 5dk rölanti de çalışsın daha sonra set tusuna 5sn basılı tut dedi. sete bastım yine sönüp tekrar yandı ama 5sn basılı tutunca tamamen söndü. sorun böyle çözüldü. zaten servisteki arkadaş belli ki daha önce de görmüş bu problemi hemen nasıl düzeleceğini söyledi ve tek seferde halloldu. :)

reset atmayı bende cok seviyorum...çok tşkler emeğine sağlık...konu düzeldiğine göre kapıya asma kilidi vurak gari :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt