Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır leon silecek sorunu başka yaşayan varmı?

Walla geçen ispanyadan getirttiğim sol ayak dayamayı sağlam olsun hemde kendileri taksın sonradan sıkıntı çıkartmasınlar diye taktırmaya gittim servise saat 1 de ordaydım saat 6 çıktım yapılan işse yarım saat baktım bide beni servisten yukarıya çıkmaya ikna etmeye çalışıyorlar bastım kalayı birde geldiğimi söyleyince onlarda bişey diyemedi ama şu kadarını söyliyeyim servis dediğin rezillikten başka bişey değil arkadaş...
Araba sıfır olduğu için garantisi bitene kadar çekeceğiz bu rezilliği bunu kanıksadım ama gene anlamış oldumki;

Beni ve ARABAMI TÜRK SANAYİCİLERİNE EMANET EDİN:eek:

selçuk, normal golf jetta sol ayak dayama alsaydın taktırırdık. 55 TL serviste, ispanyadan getirmeye gerek yoktu, arakadaş var başakşehir b.güngören san.orada ah hiç demiyon..

be seat wv geçtiğinden beri çok dandikleşiti silecek sorunu bendede var yetmezmiş gibi arka silecek bozuldu arka kapı bozuldu ön kapı acacagı bozuldu arabayı alalı 1 sene oldu ikinci el altım 1 senede 10000 km yaptım eski kasa leonum vardı onda hiç bir sorun çıkmadı ne zaman makyajlı kasaya geçtim hep sıkıntı yaşadım leondan soguttular beni

ben arabayı aldıktan sonra aynı problem oldu cam silecekleri ses yapıyordu servise gittim aracın 300 kmde olması nedeniyle bir gün sonra beni arayarak değiştirdiler.

selam
kasım 2012 de seat leon fr aldım (istanbuldaki bir bayiden şimdilik adını vermek istemiyorum eğer benzer sorunu olanlar varsa ismini belirtebilirim).
daha öncede sıfır leon almıştım silecek sorunu yoktu 4 yıl sorunsuz kullandım sonra cizgilenme yapınca değiştirdim.
ancak kasımda aldığım yeni leonda aldığım günden itibaren silecekler cizgilenme şeklinde siliyor temizledim vs ama sileceği açmak istemiyorum yağmurlu günler de neredeyse çıkmak istemiyorum.
İnceledim swf markası sag sol farklı barkod numaralı ama ikiside kötü siliyor.
aklıma gelen aldığım bayideki elemanların sıfır silecekleri alıp eski çıkma ile değiştirip bana verdikleri yönünde, sizlerdende bu konuda sorun yaşayan varmı?

silecekleri değiştirmek istiyorum ama 1 aylık araçta değiştirmekte rahatsız ediyor azda değil 85 tl bosch aerotwin.
servis bence garantiden değiştirmez artı gidip muhatap olmak istemiyorum. inceledim genellikle sıkıntı yaşatan küçük hesaplar yapan bir bayi.
ben arabayı aldıktan sonra aynı problem oldu cam silecekleri ses yapıyordu servise gittim aracın 300 kmde olması nedeniyle bir gün sonra beni arayarak değiştirdiler.

Olayın devamı; Doğuşa br güzel mesaj şikayet babında yazdım. sıfır araçta bunları yaşamam normal değil diye. telefon açtılar önce dinlediler sonra e peki ne istiyorsunuz dediler ( abatmıyorum aynen böyle). 2 gün sonra servis aradı (kayadibi) doğuş onları aramış tekrar olayı anlattım, bana yine 1000 km yada 1 ay tekrarını yaptılar gelin bakalım dediler. Bende gelirim ama sorunlu sileceklerimin ücretsiz değiştirecekleri sözünü veriyorlarsa geleceğimi yoksa 1-2 saat zamanımı harcamamın anlamsız olduğunu söyledim. Yok dediler ücretsiz değiştiremeyiz bende dedimki neden geleyim o zaman alırım bir silecek kendim takarım. yani sonuç olarak oyalama gelsin belki bizden ücretli alır kazanırız mantığı. Amaç müşteri menun olsun birdaha araç alırken bizden alsın hiç değil. İstediğimiz sanki 15 milyarlık şanzıman. iyi ki diyorum dsg li araç almamışım sorun yaşasam vw araçlarda zar zor sağlanan değişim seat grubuna hayal bence.
not: buarada konu açılmışken leon a en iyi silecek denediklerim arasında bosch aerotwin. wette vb markalar hiç işe yaramıyor bence denedim.

Bir de Wiper Wizard Silecek Yenileyici diye bir ürün var, işe yarayabilir gibi gözüktü bana.

selçuk, normal golf jetta sol ayak dayama alsaydın taktırırdık. 55 TL serviste, ispanyadan getirmeye gerek yoktu, arakadaş var başakşehir b.güngören san.orada ah hiç demiyon..

13 Avroya mal oldu bana ayak dayama başka siparişlerimde vardı aradan onuda çıkarttım burdan aldıklarımızda ww amblemi var ispanyadan gelende ise seat logosu birdegarantili ya araç o yüzden orda yaptırdım aslında böyle şeyler için usta aramam ama aradım sordum yok ırt dediler yok vırt alın kendiniz takın dedim bende ama bu son bundan sonra açar kendim yaparım (önceki aracımda ben takmıştım) neyse servis iş değil hakikaten ihtiyaç olunca danışırım usta sana hatta böyle detay işçiliği iyi olan varsa sende verebilirsin numarasını adresini bana 10 dk ikitelli:eek:key:

Geri
Üst Alt