Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır kutusunda 2adet clasonic 7 inc gri koltuk kafalık monitörü

bende bi ara bunlardan almayı çok düşündüm ama artık bendeki double din in sadece dokunmatik ekran oluşu işime yarıyor onun dışında hiçbirşeyini kullanmaz oldum ne klip yüklüyorum ne bişe

bende bi ara bunlardan almayı çok düşündüm ama artık bendeki double din in sadece dokunmatik ekran oluşu işime yarıyor onun dışında hiçbirşeyini kullanmaz oldum ne klip yüklüyorum ne bişe

harbi ya bende double DIN ilk taktığımda film indirip izliyordum, son zamanlarda hiç oralı değilim artık herhalde bi süre sonra insanın hevesi kaçıyor

bendede 6 tane ekran var televiyon bile var bende de oyle oldu ondan satıyorum belli bir süre sonra öyle oluyor

aldım ama bağlatmadım şimdide hiç kullanasım yok paraya dönsün belki başka şeylerde değerlendiririm alan olursa

aldık bir hevesle double din indash bilmem ne şimdi sadece şarkı isimlerini okuyor dokunmatik ekrana tıklıyoruz bitti:)

Geri
Üst Alt