Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır ibiza cupra 3000 bin tl indirim !!!

samiramist

Kayıtlı Üye
konu açılmış olabilir belki ama yinede yazıyım ben 4 temmuza kadar ibiza cupralarda 3000 tl indirim söz konusu sıfır fiyatı 49000 çıkmışken alıcaklar için iyi bir fırsat

Ben trendyolda gordm 200 liraya 3000 tl indrm kuponu aliyosun .ii firsat. Sehirfirsatina fln da gelir belki 300 liraya cupra aliriz :D kazanciniz %99

Ben trendyolda gordm 200 liraya 3000 tl indrm kuponu aliyosun .ii firsat. Sehirfirsatina fln da gelir belki 300 liraya cupra aliriz :D kazanciniz %99

Melih Jantların on numara yakışmış arabana güle güle kullan kaçlık inçlik dostum ?

konu açılmış olabilir belki ama yinede yazıyım ben 4 temmuza kadar ibiza cupralarda 3000 tl indirim söz konusu sıfır fiyatı 49000 çıkmışken alıcaklar için iyi bir fırsat

Nerdeki bu indirim? Kuponla falanmı yapıyolar? Eger oleyse arabamı hakkaten satıcagım bildiğin 1 al 1 bedavaya gidicek ilerde heralde Seat iice pazar işi yapmaya basladı

Nerdeki bu indirim? Kuponla falanmý yapýyolar? Eger oleyse arabamý hakkaten satýcagým bildiðin 1 al 1 bedavaya gidicek ilerde heralde Seat iice pazar iþi yapmaya basladý

Trendyoldan 200 liraya kupon aliyosn . 2800 lira indrim kisaca ))

saçma bi kampanyaya benziyor e be doğuş zaten malın her şekil satılıoyr bunlara ne gerek var!!!!!!!!!

Bukadar Gerizekalı bir kampanya olamaz. Bizim sınıftaki hangi arabada böle bi kampanya var Allahaşkına... Mini cooper için bole bi kampanya yapılsa hadi anlarım.... Bi arabayı bukadar ayağa düşürmekde olmaz yazık.... Allah belalarını versin... Yakında oto pazarındada satarlar balık satar gibi...

trendyoldaki kampanya siparişle gelen araçlar için geçerli olmuyormuş, bayinin elinde bulunan cupralar için temmuzun bilmem kaçına kadar geçerliymiş...
çivisi çıktı bu kampanyaların...

Geri
Üst Alt