Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır araç hata

seckin2001

Kıdemli Üye
s.a. 1 ay önce 2015 model seat ibiza style plus paketli araç aldım ve 2 gün önce hareket halindeyken aracın direksiyon kilitlendi ve çekiciyle aracı servise aldılar 2 gün boyunca sorunu bulamadılar bugn beni arayıp direksiyon pompasını değiştireeklerini oylediler ve değiştirme sebepleride içimiz rahat etsin diyeymiş sorunu bulduklarından değil bende daha 2000 km. görmemiş aracın boyle bişeyini kabul etmediğimi söyledim ne yapmm gerekiyor ve ne yapabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşşekkürler

Yapabilecek birşey yok. Servisler bulamadıkları arızalarda deneme yanılma metodunu kullanıyorlar. Yakınlarda başka servis var mı?

mahkemeyede verse hiçbir sonuç alamaz direksiyon pompasını değiştirecekler aracı yollayacaklar geri sonuç bu olacak 3 yılda uğraşsa bişi değişmicek 3 saatte

Son düzenleme:
Ama basit bişey degil sonuçta direksiyon allah gostermesn 80 km hızla Giderken kitlerse ne olack ?

Ama basit bişey degil sonuçta direksiyon allah gostermesn 80 km hızla Giderken kitlerse ne olack ?
kullanım hatası diyecekler kaldırıma vurmuşsunuz yok aks yok o yok bu servislerde yetki ellerinde siz mahkemelerle ağır işleyen bi sistemle başbaşasınız adam araba alıyor 7 km gidiyor arıza yapıyor sıfırıyla değiştirmiyorlar misal veriyorum

Hatayi kabul ediyorlar garantiye kabul ediyorlar ama hatayi tam bulamadn çözüme gidiyorlar ve tekrarinn opmayacaginn garantisi yok

Daha önce böyle bişey yaşayan var mı ? Bu arada olay benm başıma. Geldi

Geri
Üst Alt