Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır 1.4 TSİ FR

Memeth_Kilic

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Sıfır km 1.4 TSİ FR sipariş etmeyi düşünüyorum. Tecrübeli Arkadaşların Donanım tavsiyelerini ve uygun fiyat bulabileceğim yetkili Satıcı tavsiyelerini bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar Sıfır km 1.4 TSİ FR sipariş etmeyi düşünüyorum. Tecrübeli Arkadaşların Donanım tavsiyelerini ve uygun fiyat bulabileceğim yetkili Satıcı tavsiyelerini bekliyorum.

uzaklık önemli değilse araştırın derim bu konuda erzurum erses iidir dıyolar var fiyat almakta yarar var.fr zaten dolu oluyor ekstradan da panaromik cam falan ekletebilirsiniz gırtlağa kadar full olur :) bizler beyaz kırmızı renkli leonlardan bıktık şöle farklı renklere hasret kaldık :) kendinize özel beğendiğiniz bi renk secebilirsiniz

Apollo mavi düşünüyorum :) umarım istediğim aracı getirtebilirim. Bu arada Ağustos Ayında fabrika kapalı olacağından kasım Ayında teslimat diyorlar

Apollo mavi düşünüyorum :) umarım istediğim aracı getirtebilirim. Bu arada Ağustos Ayında fabrika kapalı olacağından kasım Ayında teslimat diyorlar

güzel renkler mevcut gene de karar vermekte acele etmeyin...parayı bastırdınız mı istediğin araç gelir beklemesi kalır.varsın olsun kasımda gelsin bişi kalmadı zaten :) hayırlısı olur inş.

Yeni fr LER manuelde artık 125 hp geliyor 140 hp manuel üretilmiyor

Geri
Üst Alt