Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza with EIBACH

ERK_RS

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ikinci el olarak aldığım Seat Sport Eibach helezonlarımı bu gün taktırttım. 3 cm lik olduğu için aracın çok düşmeyeceğini zaten biliyordum, on taraf tam istediğim gibi fakat arkası hala yüksek.

konfor olorak hiç bir sıkıntı yaşatmıyor, hatta eskisinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

fotoğraflarını buyurun:
img0185vh.jpg

img0193z.jpg

img0195fea.jpg

img0200q.jpg

img0204oo.jpg

img0205ty.jpg

img0216g.jpg

img0214kb.jpg

hayırlı olsun...

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

arka tarafa 2 kişi oturdugunda birde ozaman bak sen:)

bagaja 3 adet kum dolu galon koyup gezmeyi düşünüyorum zaten.

guzel olmus bendede 3.5 cm fk var arka ınmedı benımde ıbızalarda bı sorun bu resmen. hayırlı olsun:D

yayların güzel olmuş birda jant yap 17 falan hoşolur

hadı hayırlı olsun bakalım benım 5 lıkler nasıl olcak pazartesı paylasırım bende.

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

daha düşer o yaylar yeni şimdi:)

sen warya kesın konuların baslarını okumuyosun.adam ıkıncı el almıs yazıyo sen yenı demıssın hahahahah:D

hadı hayırlı olsun bakalım benım 5 lıkler nasıl olcak pazartesı paylasırım bende.

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

sen warya kesın konuların baslarını okumuyosun.adam ıkıncı el almıs yazıyo sen yenı demıssın hahahahah:D

:(:( harbi ya :(:( neyse bozuntuya vermeyelim ikinci elde olsa az kullanılmıştur:)

hayırlı olsun ibizaya ne yapsan yakışıyor maşallah

Geri
Üst Alt