Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza with EIBACH

hadı hayırlı olsun

yılmaz abınınde dedıgı gıbı bıde 17lik jant tamamdır

17 lik janti bende istiyorum ama daha zamani var arkadaslar (maddi acidan).
arabayi cok alcaltip istanbul trafiginde sorun da yasamak istemiyorum, o yuzden yeterli bu kadari benim icin.

iyi dilekler icin herkese tesekkurler.

abi gayet güzel iyi günlerde kullanırsın inş.. :)
velakin jant çapını büyütürsen araç da yükselicek biraz daha onu da hesaba katmayı unutma eğer çok alçalmış gibi geliyosa..

bu arada 6J İbiza için Eibach 3.5cm bulduk Furkan'a dün sanki senle 6J için Eibach yok diye konuşmuştuk ben de öyle biliyodum ama varmış söyliyim dedim.. :)

abi gayet güzel iyi günlerde kullanırsın inş.. :)
velakin jant çapını büyütürsen araç da yükselicek biraz daha onu da hesaba katmayı unutma eğer çok alçalmış gibi geliyosa..

bu arada 6J İbiza için Eibach 3.5cm bulduk Furkan'a dün sanki senle 6J için Eibach yok diye konuşmuştuk ben de öyle biliyodum ama varmış söyliyim dedim.. :)

tesekkur ederim yigit.

ben tam tersini soylemistim yigit (yani oyle hatirliyorum :D ). 6L ler icin eibach bulmak zor diye. cunku yeni kasalar icin sadece yay degil bir cok parca getirilmeye baslandi. sahibinden de falan 6J icin eibach de var, H&R da var hepsi var :)

Rıza hayırlı olsun önler gerçekten iiyi duruyo ama arkalar için kum torbaları şart:D

Gayet güzel olmuş hayırlısıyla kullanın, yanlız Eibach olmaması lazım o yayların. Seat Sport olmasın?

Rıza,hayırlı olsun..Bizim ıbızaların arkasının düşmeme problemi var..Mesela önlere 3,5 arkalara 5 lik yay takılırsa nasıl olur..?

o zaman benim hatlar karışmış abi.. :D :D :D

hayırlı olsunda şimdi konforda sıkıntı yok dedınya ıcıme kurt dustu :)

Geri
Üst Alt