Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rüzgar Sesi

Bende bu sıkıntıdan servise gittim aynen bu cevabı aldım arka kelebek camlarının arasından geldigini söylediler dogasında varmış yani yapıcak birşey yok =(
aynen dediğiniz gibi arkaya oturan arkadaşıma sordum sadece sağ arka kapı açma yane kelebek camından geldiğini soledi simdi sizce servise bosuna gitmemelimiyim?;)

aynen dediğiniz gibi arkaya oturan arkadaşıma sordum sadece sağ arka kapı açma yane kelebek camından geldiğini soledi simdi sizce servise bosuna gitmemelimiyim?;)

1 ay önce uzun yola gittim yüksek sürat annem hep arkada oturur bu araçdan arkadan rüzgar sesi geliyo diyodu hep dedim anneme öyle geliyodur kesin diye düşündüm çünkü arkada oturan sesi daha çok hissediyo önden birşey anlaşılmıyo babamda kapı ayarı yapsınlar diye fikir attı ortaya ama sonra gittim servise senelerin verdigi dost ahbab ilişkisi var hepsiyle boşuna gitmene gerek yok yani bu cevabı alıcaksın yapılacak birşey yok =)

[MENTION=23189]cossi[/MENTION] nedir sondurum aramadın bakmadık kardeşim

Geri
Üst Alt