Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rutin Buluşma..

YCO

Kayıtlı Üye
İstanbul'da bi hafta Anadolu'da diğer hafta karşıda geleneksel olarak her hafta bi gün aynı saatte toplansak nası olur.bunu da rutine bağlayıp gelenekselleştirsek. ??

:)

İstanbul'da bi hafta Anadolu'da diğer hafta karşıda geleneksel olarak her hafta bi gün aynı saatte toplansak nası olur.bunu da rutine bağlayıp gelenekselleştirsek. ??

:)

ee buluşulunuyo senin işin gücün yok galiba pek :D

güzel olur gelebildiğime gelmeye çalışırım

her hafta aynı saatte gelebilen gelir gelemeyen gelemez işi gücü uyan işte amaç o.. ;)

eryaya gelelim :D kanımca sana yetmemeye başladı orası :D en uygun her dakika birilerini görebileceğimiz bi yer ve bence oraya kafemtrak bişy yapsın erya daha güzel olur dileyen gider tabi bunu erya ile konuşmak gerek

aslında benzer bi konu açmıştım geçmişte ama bulamadım forumda onu güncelleyecektim..

rutin buluşma fikri cok güzel oncelikle tbkler :) erya olur buluşmadan önce (sapanca) TU2424'le abimle oraya geldiydim...erya servisi olur fakat buluşma mekanı gibi pek durmuo :) orda buluşup yakın bi cafe gibi bir yere hareket edilinebilir ! daha ii olur kanımca :)

siz planlayın ben varım ama erya olmasın bence güzel bir mekan belirleyilim arbalarımız yanyana otoparkta biz yüzyüze olalım.

Geri
Üst Alt