Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rutin Buluşma..

yok ya ne eryası. adam gbi 2 mekan belirleyelim avrupa ve anadolu yakalaırnda birer tane. mesela her hafta cuma akşam 8.30da buluşalım. elimden geldiğince katılmaya çalışırım.

1. eryada kanımca böyle sürekli istenmezsiniz buluşma maksatlı (orası bi cafe deil showroom +servis)
2. Umut'n Erya fikrini sunmasındaki amaç ztn bazı scwlilerin eryayı buluşma maksatlı sürekli mesken tutmalarından dolayı. madem oraya ayak alıştı ozaman orda buluşulunsun çok ortak biryer anlamında.. yoksa bende zannetmiyorumki orda birşeyler yenip içilcek muhabete uygun ortam olsun ( emin değiilim ama heralde öle bir ortam deildir 3-4 kere gittim)

eda hemen savunmaya geçmişsin umutu :D

ben genel olarak bir erya isteği varmış gbi hissettim yani umutcum yanlış anlama sana hitaben yazmadım.

orda buluşulup ordan bi yere gidilirse de bence zaman kaybı olur. tabi isteyen orda buluşup öyle gelsin.

Avrupa yakasında park sorunu olmayan alkollü içecek servisi de olan cafe düşünüyorum şu an aklıma gelince yazıcam =)

Erya olmaz tabii.. :p :D :D

Nakkaştepe 7tepe Anadolu Yakası için olabilir, Ataşehir Barnie's olabilir mesela herkes ana yollardan rahat rahat gelir ya da Kadıköy'de 50K tane kafe var onlardan biri de olabilir ama alkol eksik olmaz.. :D :D

Avrupa içinse Beşiktaş'ta Barbaros'un sonunda vapur iskelesinin izzasında bi mekan vardı adı aklıma gelmiyo..Bahçeşehir üni.'nin orda eski Mimar Sinan Binası olması lazım o mekanın yeri..Etiler'de bi kafe de olabilir, Taksim de..velakin artık sadece kafam semtler konusunda çevirme işine çalışır oldu o sebeple çekinmiyo değilim.. :D :D

Erya olmaz tabii.. :p :D :D

Nakkaştepe 7tepe Anadolu Yakası için olabilir, Ataşehir Barnie's olabilir mesela herkes ana yollardan rahat rahat gelir ya da Kadıköy'de 50K tane kafe var onlardan biri de olabilir ama alkol eksik olmaz.. :D :D

Avrupa içinse Beşiktaş'ta Barbaros'un sonunda vapur iskelesinin izzasında bi mekan vardı adı aklıma gelmiyo..Bahçeşehir üni.'nin orda eski Mimar Sinan Binası olması lazım o mekanın yeri..Etiler'de bi kafe de olabilir, Taksim de..velakin artık sadece kafam semtler konusunda çevirme işine çalışır oldu o sebeple çekinmiyo değilim.. :D :D
çevirme ile ilgili benimde korkularım var yiğitcim biliyosun velakin kadıköy kesinlikle olmasınn!!!

avrupa için dediğin mekan olabilir yigido, park da sorun olmaz kanımca. ama ben 6 aydır filan orda faaliyet yokmuş gibi hissettim yanından her geçişimde.

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

ya ne çevirmesi ne olcak yavrular. bu tarz semtlerde cam filmine laf etmiyolar. yani bana daha kimse laf etmedi.

güzel ferah mekanlar en iyisi havalar da toplar yakın zamana gevşek gevşek takılırız.. :D :D

hem güleçim güneş olursa sen de güzel foto çekersin.. :p :D :D

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

Akmerkez'in çevresinde filmli Porsche'ler, Corvetler'i vs. çatır çatır çeviriyolarmış valla..
bi arkadaş hobi edindi haftasonları evdeyse onları izlemek konusunda.. :D :D

Allah allah ilk kez senden duydum valla.
zaten etiler sorun olur bu kadar kişiye. bu arada çekerim tabi resim affeder miyim :))

Geri
Üst Alt