Rütbe Zinciri.......:D | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Rütbe Zinciri.......:D

Konu, 'Mizah' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

 1. LeonRider

  LeonRider SCW Üyesi

  1.950
  746
  113
  Albay, binbaşıya: -Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey değildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Ben de orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi vereceğim. Şayet yağmur yağarsa, tabii bir şey göremeyiz. O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün.

  Binbaşı, yüzbaşıya: -Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay değildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır.
  Yüzbaşı, teğmene: -Albayın emri ile yarın sabah dokuzda talim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet yağmur yağarsa ki bu durum pek görülen bir olay değildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir.
  Teğmen, başçavuşa: -Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kıyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta yağmur yağarsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay değildir.
  Basçavuş, askere: -Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgahta Albayı tutacağız. Sabah hepiniz talim teçhizat ile hazır olun.
  Askerler kendi aralarında: -Yarın sabah bizim başçavus Albayı tutuklayacakmış.

  :D :D :D
   
 2. schumi

  schumi SCW Üyesi

  8.181
  1.218
  113
  Olay nerden nereye gelmiş.. :D :D
   
 3. ekarakurt

  ekarakurt SCW Üyesi

  95
  7
  8
  Gülermisin Ağlarmısın... :D
   
 4. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  yuh artık.. :D :D :D
   
 5. akin

  akin SCW Üyesi

  1.868
  91
  48
  emin olun canlı canlı çoğu kez yaşadım bu olayları :D :D
   
 6. lizarazu

  lizarazu SCW Üyesi

  90
  1
  8
  buna benzer bi olay benimde başıma gelmişti..bölük komutanımız oğlum nöbetçi subayına söyle içtimayı dağıtsın , tekmil almıcam demişti , meğer ben öyle anlamışım :D sonrası malum :)
   

Sayfayı Paylaş