Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rusyada Trafikte Ne Olmaz..

Sanki kazayı izletmek için kamera takmışlar zannediyor insan. Cok tuhaf kazalar gercekten.

5:30 ki kaza komik. adamlar hiçbirşey olmamış gibi toparlanıp güzelce gidiyorlar :)

ya bu ruslar bir şey haricinde :) çok soğuk insanlar sevmiyorun bunları

Bunlar votkaları çakıp çakıp sarhoş kullanıyorlar araçları galiba... Ben de aldım bu kameradan bir tane ama satılığa koydum :)

Rusya'da sarhoş dengesiz psikopat çok fazla adam var . Trafik kazalarında ise yayalara çarpma durumunda çok ağır cezaları varmış . Bunu da fırsat bilip araçların önüne atlayıp para koparan insanlar türeyince herkes arabasına kamera koymak zorunda kalmış durumu kanıtlamak için :) Bir arkadaşım böle anlatmıştı . Zira her arabada kamera olması normal bi olay diil çünkü :) Russian road rage internette can sıkıntısına bire bir . Gerçi russian yazınca herşey eğlenceli de neyse :)

Geri
Üst Alt