Ruslardan Süper Bi Yaklaşım.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ruslardan Süper Bi Yaklaşım..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
COk fena bısey ya haberlerde gormustum tüylerim diken diken olmustu büyük cesaret valla :D

serenity

Kayıtlı Üye
Evet yaaaa.Bu olay çok güzel gerçekten..Amatör olarak en fazla 30 m den atıyorlar.O ilk çıktığın, kendini boşluğa bıraktığın an o kadar zevkli ki...Bu şekilde değil ama ben 70 küsür metreden iplerle boşluğa bıraktım kendimi.Aşağıda insanlar karınca gibi görünüyordu.Zaten o ilk adımı atmakta mesele.O ana kadar korkuyor insan ama sorasında müthiş zevk alıyor...:):):)

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
Evet yaaaa.Bu olay çok güzel gerçekten..Amatör olarak en fazla 30 m den atıyorlar.O ilk çıktığın, kendini boşluğa bıraktığın an o kadar zevkli ki...Bu şekilde değil ama ben 70 küsür metreden iplerle boşluğa bıraktım kendimi.Aşağıda insanlar karınca gibi görünüyordu.Zaten o ilk adımı atmakta mesele.O ana kadar korkuyor insan ama sorasında müthiş zevk alıyor...:):):)
aklından zorunmu var bilader :)

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
valla buyuk konusmayayım ama sırf uc damla adrenalın yasayacagım dıye hayatımı bır ıp e bırakmam
:):)

- 48 -

Kayıtlı Üye
bunlara hadi savaşa gidiyoz desen eline silah versen altına mıçarlar..şu yaptıklarına bak ya..pardon votkanın yaptırdıklarına bak dicem..ama votka içince bunlar yerlerinden kalkamazlar..bu başka bişeydir....

LeonRider

Kayıtlı Üye
bunlara hadi savaşa gidiyoz desen eline silah versen altına mıçarlar..şu yaptıklarına bak ya..pardon votkanın yaptırdıklarına bak dicem..ama votka içince bunlar yerlerinden kalkamazlar..bu başka bişeydir....
Nedir Kuzin Apla?....

mayham85

Kayıtlı Üye
6 ay mosokovada kaldım halen burnumda tüter bir iş bulsamda seneye gitsem kuzeye