Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rumeli Fenerinden İki Kare Leon

platinne

Kayıtlı Üye
Okul yakın olunca sıkıldıkça Karadeniz havası almaya gidiveriyor insan. Balıkçı barınağında aslında ortam güzel ama yavukluyla gitmemek lazımmış onu anladım. Alkol sevenler derneğinin üyeleri için manzara şükela. Benim gibi ayran-halley kombinasyonu ile yaşayanlara ise üfleyin, bize de güzel oluyor. :) Bir kaç kare var ama ikisini beğendim bilgisayarda. Fotoşoklarınızı bekliyorum :)

img1427qu.jpg

img1435r.jpg

Okul yakın olunca sıkıldıkça Karadeniz havası almaya gidiveriyor insan. Balıkçı barınağında aslında ortam güzel ama yavukluyla gitmemek lazımmış onu anladım. Alkol sevenler derneğinin üyeleri için manzara şükela. Benim gibi ayran-halley kombinasyonu ile yaşayanlara ise üfleyin, bize de güzel oluyor. :) Bir kaç kare var ama ikisini beğendim bilgisayarda. Fotoşoklarınızı bekliyorum :)

img1427qu.jpg

img1435r.jpg
bende böyle yaptım senin arabayı bi bakrumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg

Ekli dosyalar

• rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg
    rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 27
rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg bende böyle yaptım iznin le senin arabayı

Ekli dosyalar

• rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg
    rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 18
Çok iyi olmuşş :)

Bu arada rumeli fenerinden farklı pozlar var mı? Bende yakında gitmeyi düşünüyorumda :D

img1427qu.jpg

img1435r.jpg

Resimlerde Güzel fakat ben asıl anlatımına ve üslubuna bayıldım Edebiyat Bölümü Öğrencisi olduğundan şüphe etmekteyim :eek:key:

Ekli dosyayı görüntüle 9516 bende böyle yaptım iznin le senin arabayı

Teşekkürler. Ellerine sağlık abi :)

Çok iyi olmuşş :)

Bu arada rumeli fenerinden farklı pozlar var mı? Bende yakında gitmeyi düşünüyorumda :D

yanımda kız arkadaşım var diye çekmedim açıkçası ama fotoğraf çekilecek çok güzel yerler var aslında. haber verirsin geldiğinde. sarıyer'de olursam beraber gideriz :D

Resimlerde Güzel fakat ben asıl anlatımına ve üslubuna bayıldım Edebiyat Bölümü Öğrencisi olduğundan şüphe etmekteyim :eek:key:

mühendis olmak için senelerdir yırtınıyorum. imkanı yok dönmem, dönemem :D

yokki denizimiz poz verelim.. :ahkafam::ahkafam::ahkafam:

Geri
Üst Alt