Rumeli Fenerinden İki Kare Leon | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Rumeli Fenerinden İki Kare Leon

platinne

Kayıtlı Üye
Okul yakın olunca sıkıldıkça Karadeniz havası almaya gidiveriyor insan. Balıkçı barınağında aslında ortam güzel ama yavukluyla gitmemek lazımmış onu anladım. Alkol sevenler derneğinin üyeleri için manzara şükela. Benim gibi ayran-halley kombinasyonu ile yaşayanlara ise üfleyin, bize de güzel oluyor. :) Bir kaç kare var ama ikisini beğendim bilgisayarda. Fotoşoklarınızı bekliyorum :)

arthur

Kayıtlı Üye
Okul yakın olunca sıkıldıkça Karadeniz havası almaya gidiveriyor insan. Balıkçı barınağında aslında ortam güzel ama yavukluyla gitmemek lazımmış onu anladım. Alkol sevenler derneğinin üyeleri için manzara şükela. Benim gibi ayran-halley kombinasyonu ile yaşayanlara ise üfleyin, bize de güzel oluyor. :) Bir kaç kare var ama ikisini beğendim bilgisayarda. Fotoşoklarınızı bekliyorum :)

bende böyle yaptım senin arabayı bi bak rumeli-fenerinden-iki-kare-leon-20572.jpg

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Çok iyi olmuşş :)

Bu arada rumeli fenerinden farklı pozlar var mı? Bende yakında gitmeyi düşünüyorumda :D

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı

Resimlerde Güzel fakat ben asıl anlatımına ve üslubuna bayıldım Edebiyat Bölümü Öğrencisi olduğundan şüphe etmekteyim :eek:key:

platinne

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Ellerine sağlık abi :)

Çok iyi olmuşş :)

Bu arada rumeli fenerinden farklı pozlar var mı? Bende yakında gitmeyi düşünüyorumda :D
yanımda kız arkadaşım var diye çekmedim açıkçası ama fotoğraf çekilecek çok güzel yerler var aslında. haber verirsin geldiğinde. sarıyer'de olursam beraber gideriz :D

Resimlerde Güzel fakat ben asıl anlatımına ve üslubuna bayıldım Edebiyat Bölümü Öğrencisi olduğundan şüphe etmekteyim :eek:key:
mühendis olmak için senelerdir yırtınıyorum. imkanı yok dönmem, dönemem :D