Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ruhsattaki araç rengi

Konu, 'Cordoba' kısmında onurgunal tarafından paylaşıldı.

1. onurgunal

onurgunal SCW Üyesi

12
    1
    3
    arkadaşlar merhaba yeni aldığım aracımın ruhsatı bugün elime ulaştı ve gri olan aracım ruhsatta MAVİ(lacivert)-GRİ yazıyor bu bana bı sıkıntı yaratır mı sizlerin ruhsatındada böyle mi yazıyor ayrıca ilk tescil tarihi bölümü boş ve motor gücü 55.1 görünüyor.bunlar bana muayene zamanı sıkntı yaratabilir mi. şimdiden teşekkür ederim.

2. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    aracın hayırlı olsun onur. sorularınla ilgili daha hakim arkadaşlardan yardım alıcaksın umarım.

3. onurgunal

onurgunal SCW Üyesi

12
    1
    3
    teşşekkür ederim.

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Onur kardeşim bazen ruhsatta çok alakasız ibareler olabiliyor
    mavi lacivert yazısı yanında gride varsa no problem

ama sen yinede kafam rahat olsun diyosan sana en yakın herhangi bir trafik şubeye gidip
    sorabilirsin 5 dakikanı alır

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aracında çift renk var mı..sanki çift renk gibi yazmışlar gidip bir sor..çift renk görünüyor olmasın..

6. Erd3434

Erd3434 SCW Üyesi

431
    48
    28
    renk sorun cıkarır evet benım eskı aracımdada hacback arabaya seda yazmıslardı sorun olmustu trafıgı gıt p.tesı bende gıdıcem zaten yeni plakam ıcın kartala yakınsan yardımcı olurum gıdebılırız tanıdıkda var

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    ruhsatta yanlış yazılmışsa muayenede sorun çıkartırlar bilginiz olsun.

8. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Araç çift renk değilse sorun çıkartacaklardır onunla ilgili hemen bi başvurmanız gerekecek trafiğe.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    araç griyse ve 2 renk değilse ruhsattaki muallaklık can sıkabilir bi çok konuda..
    motor gücü konusu ise görünen rakamın birimi kW..

1 kW = 1.34hp..

10. onurgunal

onurgunal SCW Üyesi

12
    1
    3
    aracımda çift renk yok ruhsatta aynen böyle yazıyor MAVİ(lacivert)-GRİ arabam gri.bi gidip sormakta fayda var diye düşünüyorum pazartesi gidip bi sorucam sonradan başıma iş almiyim.

Sayfayı Paylaş