Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ruhsattaki araç rengi

onurgunal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba yeni aldığım aracımın ruhsatı bugün elime ulaştı ve gri olan aracım ruhsatta MAVİ(lacivert)-GRİ yazıyor bu bana bı sıkıntı yaratır mı sizlerin ruhsatındada böyle mi yazıyor ayrıca ilk tescil tarihi bölümü boş ve motor gücü 55.1 görünüyor.bunlar bana muayene zamanı sıkntı yaratabilir mi. şimdiden teşekkür ederim.

aracın hayırlı olsun onur. sorularınla ilgili daha hakim arkadaşlardan yardım alıcaksın umarım.

Onur kardeşim bazen ruhsatta çok alakasız ibareler olabiliyor
mavi lacivert yazısı yanında gride varsa no problem

ama sen yinede kafam rahat olsun diyosan sana en yakın herhangi bir trafik şubeye gidip
sorabilirsin 5 dakikanı alır

aracında çift renk var mı..sanki çift renk gibi yazmışlar gidip bir sor..çift renk görünüyor olmasın..

renk sorun cıkarır evet benım eskı aracımdada hacback arabaya seda yazmıslardı sorun olmustu trafıgı gıt p.tesı bende gıdıcem zaten yeni plakam ıcın kartala yakınsan yardımcı olurum gıdebılırız tanıdıkda var

ruhsatta yanlış yazılmışsa muayenede sorun çıkartırlar bilginiz olsun.

Araç çift renk değilse sorun çıkartacaklardır onunla ilgili hemen bi başvurmanız gerekecek trafiğe.

araç griyse ve 2 renk değilse ruhsattaki muallaklık can sıkabilir bi çok konuda..
motor gücü konusu ise görünen rakamın birimi kW..

1 kW = 1.34hp..

aracımda çift renk yok ruhsatta aynen böyle yazıyor MAVİ(lacivert)-GRİ arabam gri.bi gidip sormakta fayda var diye düşünüyorum pazartesi gidip bi sorucam sonradan başıma iş almiyim.

Geri
Üst Alt