Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsatsız Seat Kalmasın

fiyatlar iyiymiş bunlar adet başına verilen fiyatlarmı?
atıyorum herhangi birinden 500 tane yaptırdığımızda fiyat daha aşağı inmezmi

öyle olmaz çünkü zaten adet başına vurunca komik paralar.mesela güneşlik için 1.75 fiyat aldım az önce anahtarlık 0.40 ruhsat kabı içinde 0.65 tl..bunun ne havalesi olur ne borcu :D 500-1000 adet olunca maliyet bunlar..:D:D
İkişer adet alınacağını düşünürsek yinede 5-6Tl gibi bir rakam çıkıyor Bilal..havale yapılabilir yani..ama bunları bedelsizde alabilirsek fena olmaz tabiki ama..böyle seçeneklerde de bu tür projeler her zaman uygulanamaz oluyor..bence isin icine maddi bedel girerse ciddi bir proje olur:)

bu fiyatlar zaten büyük ihtimalle toplu yapım fiyatlarıdır... ama bunlar için SCW ye özel bir banka hesabı açılırsa malzemelerden almak isteyen olursa oraya sallıyorum isim belirterek asgari 5-10 TL yatırılabilir... Biliyorum şimdi yine Cezmi abim bana kızacak tamam yönetimimiz olabildiğince bize yansıtmamaya çalışıyor ama herşeyide devletten beklememek lazım...:D

benim tanıdığım bir yer var ruhsat için fiyat alıp size bilgi verrim 1000 tane çok fazla ama 200-300 taneden fiyat alırım..
çok yaptırmayalım merhaba ben geldim diyenede yollamayalım bunu ayıp olmazsa tabi

mevlüt sen askerliğini devreciliğin olduğu bi yerde yaptın ben anladım :)

bence güneşlik için spronsorlar destek olacaktır hani ortaya kocaman bi scw logosu alt tarafada ufak spronsor logoları olabilir tabi bu benim düşüncem.
kargolarıda biz öderiz oldu bitti :)

Geri
Üst Alt