Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsatsız Seat Kalmasın

Ruhsat olayı ince bir detay olur detaylarda farkı ortaya çıkartır:D
Güneşlikte güzel fikir aynı zamanda çokta güzel reklam.

xx

ruhsat kabı güneşlik anahtarlık koku hepsinden yaptıralım ozaman :)

Sonuçta bu işlerin maddi bir boyutu var doğrudur..ama üyesi olduğumuz bu grubun izlerini taşıyan objeleri dışarıya yansıtabilmekte çok önemli bana göre..
Acaba yöneticilerimizin önderliğinde ruhsat kabı ve güneslik için çıkan maliyet istiyenlerce bir hesaba havale yapılmak suretiyle alınabilir olamaz mı? Böylece imalat adedi çıkar ve ön siparis alınmış olunur..zira yaz geldi ve güneslik artık cok gerekli..

ben güneşlik konusunda da sonuna kadar destekliyorum tabiki burda size seçim yapın demiyorum öyle bir hakkım da yok
eğer yönetim onay verirse konuyla bizzat ilgilenicem inşallah güzel bişey çıkar ortaya

öyle olmaz çünkü zaten adet başına vurunca komik paralar.mesela güneşlik için 1.75 fiyat aldım az önce anahtarlık 0.40 ruhsat kabı içinde 0.65 tl..bunun ne havalesi olur ne borcu :D 500-1000 adet olunca maliyet bunlar..:D:D

3000 tl den bahsediyorsun

Geri
Üst Alt