Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsat ve plaka değişimi acil yardim !!

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
Aracımın muayenesini geçen hafta yaptırdım fakat ruhsatta muayene tarih yeri dolduğu için yeni yaprak çıkartmam söylendi.Aracım İzmit'e bağlı ve plakamın 41 olucağını söylediler.Bunun hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.Teşekkürler..

plakanın ne olduğu önemli değil emniyet müdürlüğü trafik şubeye gittiğinde tek yaprağını değiştirirler eğer uğraşmak istemezsen iş takipçisine ver ruhsatı oralarda varmı bilmem ama :) o halleder

iş takipçisi var ondan sıkıntı yok o uğraşıcak zaten ama plaka değişicek diye duydum

alican

izmit hangi şube? bana yakın bir yerse ben yaptırayım kardeşim takipçiye haybeye para verme

yekta abim araba beşiktaşa bağlı fakat şirketin üstüne kayıtlı şirkette izmitte . takipçi tanıdık zaten :D

Geri
Üst Alt