Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rötüş Kalemi

SeFfAh

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar

sabah işe gitmek için aracıma binmek üzereyken sağına soluna bakim dedim , benzin kapağının bulunduğu kısım 10cm kadar bir velet tarafından çizilmiş olduğunu gördüm derin bir çizik olsa gerek tırnağım takılıyor çiziğin üzerinde elimi gezdirdiğimde

aklımada gelen ilk rötüş kalemi oldu orjinal rötüş kalemi elimde mevcut seatın ama öncesinde bir arkadaşıma uyguladığımda pek memnun kalmamıştım sırıtıyor cünkü , önerebileceğiniz rötüş kalemi varmı bu çiziği kapatmak için , yada pasta cilamı gerekir bunu kapatmak için

önerilerini bekliyorum arkadaşlar

tırnak geçiyorsa pastada kurtarmaz.....rötuş ardından zımpara sonra pasta ile güzel sonuçlar elde ediyolar.....ama yeni bişey geliyomuş biyerden duyduk yeni patentini almışlar bu çizikler için

aynen tırnak giriyorsa pasta cila ile kurtaramazsınız. rötüş kaleminiz varsa iğne ucu ile çiziğin içini kapatabilirsiniz

Rötüş kalemi bi halta yaramadığı gibi birde iz bırakıyor pasta cila ise tek başına çiziği kapatmaz aksine açar o yüzden arkadaşlarında dediği gibi önce rötüş kalemi ardından pasta cila belki durumu kurtarabilir..

bu veletler yüzünden insanlar arabadan soğuyo nedir bu coluk cocukdan çektiğimiz

rötüş kalemi hiçbir işe yaramıyor...

o yüzden en iyisi otopark, başın da ağrımaz koyacan arabanı anahtarını alıp gidecen

otoparka veriodumda sonradan o parayı benzine vermeyi seçince böyle oldu işde : P

çizik depo kapağındaysa ben olsam direkt boyatırdım en temiz çözüm.. :)

Edding 750 diye kalemler var,her renkten mevcut...Ben bunlardan kullanıyorum..Fakat çiziğin derinlik ve genişliğine göre değişir yaptığın rötuşun belli olup olmaması...

Geri
Üst Alt