Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rot-balans usta önerisi

kuaforhalim

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ist bagcilarda ikamet ediyorum bana hakkaten isinin ehli bi rotbansci önerir misiniz aracim 120km gecince direksiyonda titreme var cekme falan yok bariz belli balans.

Jantta yamuk olabilir sefaköy borusanın karsısında cok saglam rotbalanscı var adını hatırlayamadım arada hemen başkada yok rotbalanscı kime sorsan gösterir

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

geçen aynı muhabbet yuzunden adamla kavga ettim ve paramı aldım. balans makinasının kalibrayonları bozukmuş. Başka yere tekrar taktırdım.Sen yeni mi taktın lastikleri

Borusanin karsinda kefilmisin bak
Kefil olmam kardeşim kimseye hiçbi zaman bikere orda yaptırdım adam hakkını verdi yani memnun kaldım kefil olmak öyle herşeye çok zor
Sen kefili napcan rotbalanscı aramıyonmu

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Balans işi makine kalibrasyonuna göre değişebiliyor. Yazlık-kışlık değişimi yaparken ikinci kez farklı yerde balans yaptırmışlığım vardır.

Arkadaslar ist bagcilarda ikamet ediyorum bana hakkaten isinin ehli bi rotbansci önerir misiniz aracim 120km gecince direksiyonda titreme var cekme falan yok bariz belli balans.
öncelikle geçmiş olsun...ön takımlarınızı kontrol ettirdiniz mi rotil başları,z rotu,salıncak burcları, vs...çukura sert düşürdüğünüz zaman aks başlığı ve iç aks zamanla boşluk yapar.bunun belirtiside belirli hızdan sonra direksiyon titrer.eğer aracı askıya aldıktan sonra sağ sol aks kolları elinizle kavrayın sallayın oynuyorsa ,aks boşluğu varsa direksiyon titrer iç aks dış aks vadesini doldurmak üzeredir.balansdan da olabilir.balans ayarından sonrada titreme yaparsa bilin ki aksdır.değişmesi gerekir zamanla direksiyon yerınden fırlayacak gibi olur allah korusun...başıma geldi cordobada

konu başlıklarına ne kadar dikkat edersek google aramada en üst seviyede tutmayı popülerlik sağlar.cümle kurmaktan kaçınalım...tarafımdan düzeltme yapılmıştır keyfili forumlar dilerim

Geri
Üst Alt