Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rot-balans usta önerisi

Ocak ayin servise goturup komple at takimi elden gecirttim akslarda boşluk yok bi kac skma isleminden harici bi sorun cikmadi.

Ocak ayin servise goturup komple at takimi elden gecirttim akslarda boşluk yok bi kac skma isleminden harici bi sorun cikmadi.
evet olabilir...balansın kurşunu yanlış yere takmışda olabilir.normal balans ayarından sonra hassas balans ayarı da yaptırın ıkıncı işlemi............lastik eskiyse+iç kısım;, balanstan ,ön takım yüsünden yemişse balans tutmaz.bazen farkında olmuyoruz cukura kaptırdımız vakit balon ya da kesik yapabiliyor...lastiğin dış yüzeyine değil iç kısmına da bakarsanız allah korusun lastikde bişi olmasın.ustasından ziyade hala commdore 1988 lilerin pc monıtorunu kullanan esnaf arkadaşlar var :D benım ankarada ki rot balanscı son sistem.lazerle yerini gösteriyor balans ayarında on numara yaptırıp cıkıyorum...

Geri
Üst Alt