Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ronaldinho resmen Flamengo'da

Konu, 'Futbol' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından AC Milan’da forma giyen Ronaldinho, Brezilya’nın Flamengo takımıyla anlaştı.

Flamengo Kulübü’nün internet sitesindeki habere göre, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından verilen "Yılın Futbolcusu" ödülünün eski sahibi Brezilyalı Ronaldinho ile 4 yıllık sözleşme imzalandı. Haberde, "Kısaca Ronaldinho Gaucho olarak bilinen Ronaldo de Assis Moreira, Flamengo forması giyecek" denildi.

Takımı AC Milan’dan, kendine yeni bir takım araması konusunda geçen hafta izin alan Ronaldinho’nun Flamengo’ya transferi, birkaç gündür gündemdeydi. AC Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, hafta sonu iki kulübün anlaşmaya vardığını duyurmuştu.

30 yaşındaki futbolcuya, alt yapısından yetiştiği Gremio takımı ile Palmeiras da talip olmuştu.

2. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    vay be..adam neydi, ne oldu..ben olmasam barça da olmaz dedi,restini görmediler, dağıldı gitti..ibra onun gibi olmayacak gibi..

3. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    keşke onu da alsaydık :D

4. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Yıllardır hayaranı olduğum bir futbol topunun ayağına bu kadar yakıştığı futbolcu nadirdi yer yüzünde şuanda geldiği noktaya çok üzülüyorum. Hagi gibi 34 yaşına kadar gündemde olup öylece futboldan ayrılmasını beklediğim yıldızdı ama olmadı... yine futbol topunun Ronaldiden başkasının ayağına yakışacağını düşünmüyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş