Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Roll konularının ve videolarının yasaklanması..

alp senin dediğin bir bakıma doğrudur ama roll yapmak bilerek ve isteyerek guruplar dahilinde yapılan bir nevi yarıştır.bana göre çok gereksizdirde bunu yapılabilması ancak iyi organice olmuş yarış pistlerinde olur.gelelim dediğin ikinci olaya evet konu açanlar oldu şöyle geçtim böyle tokatladım diye senin tabirinle yazdım :D bu arkadaşlar tamamen bilinçsiz yaptıkları hareketlerdirki bunu hele hiç tasvip etmiyorum etmiyoruz bundan sonrada burda şöyle geçtim böyle yaptım diye babam bile konu açsın konusunu görür görmezde sileceğim ha bu demek değildirki yapmasın yapsın ama burda yazmasın gerek yok zaten herkes kendince birşeyler yapıyor onun yeride burası değil diye düşünüyorum saygılar

arkadaşlar bakın roll yapmak dediğiniz gibi anlıyorum ama burda öyle dostlarımız varki aracının geçilmesini bile kaldıramayacak kadar nazik insanlar roll yap burda paylaşam bizler size roll yapmayın demiyoruzki burda paylaşmayın zaten her toplantılarımızda sohbet ederik konuşuyoruz bu konular :d

Abi TR de adam gibi pist varda bizmi gitmiyoruz piste :D Bu arada bahsi geçen ''onu tokatladım'' konuları hakkındaki yorumun için teşekkürler. Hem gereksiz olup hemde kötü örnek idi o tür konular..

alp kardeşim bak her sorumluluğu alıp roll denemesi yapsanızda burda paylaşsanızda hiçbirşey olmaz ama sizlere birşey oldumu işte bu bizi tüm dostlarını üzer (allah korusun) yoksa bir dediğimiz yok size birşey olmasın araçlarımız hepimize göre güçlü bunu roll le değil efendilikle kurallara uyarak kanıtlamamız gerek

Helal olsun, çok delikanlı hareket yönetimce, vallahi has forummuş yeniyim burda ama techturkey'in zengin çocuğu zihniyetinden ayrıştıracaktır bu forumu on numara manevra. Kaldı ki yapılan ve paylaşılan olay zaten aklı selimlikten uzak, yapan içinde, masumlar içinde ölümcül sonuçlar doğurabilecek benzin israfından başka bir anlam ifade etmeyen hareketlerdi.

Birisi araba dalaştırırken kaysa çarpsa Allah korusun bişey olsa bi arkadaşımız yitse daha eliniz şu foruma tıklamaya gelmez, youtube'da milyonlarca kere izlenir altına yorumlar yapılır... Arkada bi kamera aracı, öndede babanın evladın altına çektiği canavarlar paramparça oluyor, sahneyi düşünmek bile kötü. Allah korusun.

Umuyorum ki bu tarz anlamsız şeyleri sevdiklerine gösteremeyince rollingçi kişisi tatminini başka yerlerde arayacak ve daha huzurlu olacaktır.

Helal olsun, çok delikanlı hareket yönetimce, vallahi has forummuş yeniyim burda ama techturkey'in zengin çocuğu zihniyetinden ayrıştıracaktır bu forumu on numara manevra. Kaldı ki yapılan ve paylaşılan olay zaten aklı selimlikten uzak, yapan içinde, masumlar içinde ölümcül sonuçlar doğurabilecek benzin israfından başka bir anlam ifade etmeyen hareketlerdi.

Birisi araba dalaştırırken kaysa çarpsa Allah korusun bişey olsa bi arkadaşımız yitse daha eliniz şu foruma tıklamaya gelmez, youtube'da milyonlarca kere izlenir altına yorumlar yapılır... Arkada bi kamera aracı, öndede babanın evladın altına çektiği canavarlar paramparça oluyor, sahneyi düşünmek bile kötü. Allah korusun.

Umuyorum ki bu tarz anlamsız şeyleri sevdiklerine gösteremeyince rollingçi kişisi tatminini başka yerlerde arayacak ve daha huzurlu olacaktır.

Yapılan hareketın zengın cocuklugu ıle alası nedır ben onu anlayamadım ? 1.6 leon kullanyodum gayet de roll yapıyodum dengı araclarla vıdeoları da koyuyordum,nerde bu ısın ıcınde zengınlık ? 3 vokta parasını ben cumartesı aksamı arabama benzın koyup gazlayarak yıyodum bu mu zengınlık kısmı ? Dusunce olarak sen roll dan hoslanmazsın senın fıkrındır saygı duyarım ama yok zengın zıhnıyetı yok babanın evladının altına cektıgı araba falan flan lafları kısısel fıkrının baska ınsanlar ustune yapıstırılmasından baska bsy degıl.Bu sıtede babasının parası ıle arabaya bınıp de roll yapan da var kendı parası ıle arabasını almıs roll yapan da var.Evet vıdeo cekıyolar koyuyorlar,ınsanlar sak sak yapsın dıye degıl sadece b kıyaslama gorsunler dıye.Burası araba sıtesıdır bu vıdeoları paylasma ıstedıgnde bulunmak da anormal bsy degıldır.Ama gerek sıte ıcerısınde tartısmaya yol acması son donemde gerek trafık kurallarına aykırı olmasından dolayı sıtemızde yasaklanmıstır.

Yapılan hareketın zengın cocuklugu ıle alası nedır ben onu anlayamadım ? 1.6 leon kullanyodum gayet de roll yapıyodum dengı araclarla vıdeoları da koyuyordum,nerde bu ısın ıcınde zengınlık ? 3 vokta parasını ben cumartesı aksamı arabama benzın koyup gazlayarak yıyodum bu mu zengınlık kısmı ? Dusunce olarak sen roll dan hoslanmazsın senın fıkrındır saygı duyarım ama yok zengın zıhnıyetı yok babanın evladının altına cektıgı araba falan flan lafları kısısel fıkrının baska ınsanlar ustune yapıstırılmasından baska bsy degıl.Bu sıtede babasının parası ıle arabaya bınıp de roll yapan da var kendı parası ıle arabasını almıs roll yapan da var.Evet vıdeo cekıyolar koyuyorlar,ınsanlar sak sak yapsın dıye degıl sadece b kıyaslama gorsunler dıye.Burası araba sıtesıdır bu vıdeoları paylasma ıstedıgnde bulunmak da anormal bsy degıldır.Ama gerek sıte ıcerısınde tartısmaya yol acması son donemde gerek trafık kurallarına aykırı olmasından dolayı sıtemızde yasaklanmıstır.

Yasak konusundaki duruma yorum yaptım ama Can diğer dediklerine tamamen katılıyorum beni rahatsız eden cümleler var arkadaşın söylediklerinde.Şahsen gecemi gündüzüme katarak çalışıyorum ve aynı zamanda kendi aracımda kendi el becerimlede çok değişiklik yapıyorum bu güzelliğin parçalanması tabiki herkesi üzer ama roll nedir vitesleri sıralayarak düz yolda hızlanmak!bkn düz yol diyorum hanginiz otobanda giderken 180 190 a çıkmadınız ?Sonuçta bakarsan buda tehlike yolların boş olduğu anda yapılan bu tür testler bence tehlikesiz görüş mesafesi iyiyse ve yeterince boşluk bırakılırsa sorunsuz biter.Sizin yavaş yavaş 180 bulmanızla roll yapanları biraz daha çabuk 180i bulması bence çok ayrı değil.(Trafik içinde zaten yapılan ölümcüldür ki buna roll değil hayatınla rol yapılıyorsun denir.:mad:)

xx

Yasak konusundaki duruma yorum yaptım ama Can diğer dediklerine tamamen katılıyorum beni rahatsız eden cümleler var arkadaşın söylediklerinde.Şahsen gecemi gündüzüme katarak çalışıyorum ve aynı zamanda kendi aracımda kendi el becerimlede çok değişiklik yapıyorum bu güzelliğin parçalanması tabiki herkesi üzer ama roll nedir vitesleri sıralayarak düz yolda hızlanmak!bkn düz yol diyorum hanginiz otobanda giderken 180 190 a çıkmadınız ?Sonuçta bakarsan buda tehlike yolların boş olduğu anda yapılan bu tür testler bence tehlikesiz görüş mesafesi iyiyse ve yeterince boşluk bırakılırsa sorunsuz biter.Sizin yavaş yavaş 180 bulmanızla roll yapanları biraz daha çabuk 180i bulması bence çok ayrı değil.(Trafik içinde zaten yapılan ölümcüldür ki buna roll değil hayatınla rol yapılıyorsun denir.:mad:)

xx

+1

Anlamıyorum şu baba parasıyla alınan arabalara ve sürücülerine yapılan muameleyi... Arabaları araba sürücülükleri sürücülük olarak görülmüyor direk züppe... Babası para verince kıymete binmiyor mu?... İlla caddeye sokağa çıkıp gazlayıp karı kız tavlamak adına geliyor heralde... Var mı burda oğlu okurken sana araba alalım diyipte yok istemem baba parasını ben diyen??? Ayrıca roll yapmanın baba parasıyla ne alakası var birçok tanıdığım var arabası kendi olupta roll yapan.

roll yapmıyorum ama yapanada saygı duyarım..roll bır yarıştan ziyade araçların giderlerinin nerden nereye geldini görmek adına yapılan düz yolda basmaya denir..ve bu organizasyonu sadece ferrolar porslar bılmem neler yapmaz !! aracı olan her vatandaş çıkıp yapabilir murat 131 de ferraride !! boş boş konusmayada gerek yok,bu işin zenginlikle veya züğürtlüklede bi alakası yoktur..yönetim burdaki tartışmayı engellemek adına bır karar almıs saygı duyarım..hayırlısı olsun.. he bide su var keske herkes roll yaparak trafıgı rıske etse..

ben aılemın aracını kullanıyorum denıyorum bu hangı sınıfa gırıyor?

Geri
Üst Alt