Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Rolantide titreme sorunu

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında izzet tarafından paylaşıldı.

1. izzet

izzet SCW Üyesi

3
    3
    3
    SLM ARKDASLAR 3.KEZ LEON SAHIBIYIMM İLK ARACIM ARKDASIMDAN ALDIM LPG TAKTIRDIM HISSETMIODUM ARACIN CALISTIGINI 2.VE SU ANKI 3.U LEONUMDA ROLANTİDE TİTREME SORUNUVAR DAHA ONCEKI ARACIMDA BUJI BUJI KAPLOLARI ADAPTASYON VS HEPSINI YAPTIRMAMA RAGMEN SORUN COZULMEDI.BU SEKILDE SORUN YASAYAN COZUM BULAN VARSA YAZARSA SEVINIRIM...
    [doublepost=1460836206,1460836103][/doublepost]ıkıncı aracımda lpg enjektorlerıne gıden kaploların duzeltılmesıyle sorun azalmıstı ama tammen kesılmemıstı bu arada

2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    gaz yada benzın fazla işio olabilir ..kablolarda temassızlık vardır kontrol ettrin bujılere vs bakımlarınız ıhmal etmeyın

Bunu beğendi. izzet bunu beğendi.
  3. ziya2410

ziya2410 SCW Üyesi

27
    12
    3
    merhaba aynı sorun benım aracımdada var fakat 1 yıldır herhangı bir sıkıntı yaşamadım aslında aracı aldıgım arkadaşımdada yapıyordu ama herhangi bir sorun yaşamadık

Bunu beğendi. izzet bunu beğendi.
  4. izzet

izzet SCW Üyesi

3
    3
    3
    aracımı woswogen ozel servısıne goturdum ızmıre a dan z ye her seye baktılar vıteste gıderken kacak vardı atesleme bobınınden yapıomus degıstırdıler rolantdekı tıtreme ıcın aksama kadar ugrastılar kırlı sakal üstada senın deıdgın gıbı ya işeme yada ust kapak acılıp subablara bakılması gerekıo dedıler ıkısındede olabılırımıs
    sımdılık ıdare edıo yanı cok rolantde tıtreme rahatsız etmıo o kadar buda lpg ye baglı oldugunu soluolar...tsk ederım cvplarınız ıcın
    [doublepost=1461430534,1461430406][/doublepost]bu benzın ıseme olayı veya ust kapak baya bı masraflı olur dedıler onun ıcın bıraktım kırlı sakal ustdat manısdanmıssın sende buralarda bu ısı yaptırlabılecegıımız tavsıye edıcen bırısı varmıdır acaba...

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    kırkağaçda var enişte cok eskilerden..on numara işciliği var teklif alırız umreden gelmiş olması lazım

Sayfayı Paylaş