Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rolantide Ses

mosaic

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Araç 700km'de. Bugün duymaya başladım. Rolantide bir plastik titreşimi edasında "tır tır" tarzı bir ses gelmeye başladı. Yerini kestirmek zor fakat sanki aracın altından geliyor gibi. Gaza hafif dokununca geçiyor. Rolatiye düşünce yine başlıyor. Böyle birşey yaşayan var mı ? Ses gayet belirgin.

Selamlar,

Araç 700km'de. Bugün duymaya başladım. Rolantide bir plastik titreşimi edasında "tır tır" tarzı bir ses gelmeye başladı. Yerini kestirmek zor fakat sanki aracın altından geliyor gibi. Gaza hafif dokununca geçiyor. Rolatiye düşünce yine başlıyor. Böyle birşey yaşayan var mı ? Ses gayet belirgin.

Bence normal bir ses. Dert etmeyin.
Arada sırada bende duyuyorum.

Genel olarak sorun etmiyorum fakat bu tip bir şikayette yakıt borusu problemi olduğu ve bu borunun servisde izole edildiği yazılmış bazı forumlarda. Böyle bir şey yaşayan oldu mu ?

servise göstermenizde fayda var, belkide önemli birşeydir.

Benzin hortumlarından geliyor o ses hortumlar yalıtım yapılınca geçiyor:eek:key:

Geri
Üst Alt